SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb Cycling do poprawek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
Witam od jakiegoś już czasu zastanawiałem sie nad dieta Low Carbo, kiedy zacząłem szperać na forum natrafiłem na ciekawe rozwiązanie dietetyczne https://www.sfd.pl/[Art]_Carb_Cycling_-_Zasady_manipulacji_węglowodanami-t425739.html i postanowiłem go wypróbować. Mój plan posiłków wyglada następująco (postaram sie jasno rozpisać)

2dni High Carbs (HC)
2700kcal
1.płatki owsiane 80g + 5białek + 3żółtka
2.pierś z kuraka 180g + oliwa 10g + orzechy włoskie 30g
3.(przed treningiem)pierś z kuraka 180g + ryż brązowy 50g
4.(po treningu)pierś z kuraka 180g + ryż biały 200g
5.(przed snem) twaróg półtłusty 250g + oliwa 10g + orzechy włoskie 20g

2dni Moderate Carbs (MC)
2500kcal
1.płatki owsiane 70g + 5białek + 4żółtka
2.pierś z kuraka 180g + oliwa 10g + orzechy włoskie 30g
3.(przed treningiem)pierś z kuraka 180g + ryż brązowy 50g
4.(po treningu)pierś z kuraka 180g + ryż biały 150g
5.(przed snem) twaróg półtłusty 250g + oliwa 10g + orzechy włoskie 20g

3dni Low Carbs (LC) - nietreningowe
2300kcal
1.płatki owsiane 50g + 6białek + 4żółtka
2.pierś z kuraka 180g + ryż brązowy 100g
3.pierś z kuraka 180g + ryż brązowy 50g
4.pierś z kuraka 180g + oliwa 10g + orzechy włoskie 30g
5.(przed snem) twaróg półtłusty 250g + oliwa 10g + orzechy włoskie 20g

Zamiast kuraka czasem wrzucę rybę.
Głównie proszę o rady osoby w temacie diety Carbs Cycling i Low Carbo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
ja podobnie jak każdy początkujący kulturysta jestem zaintresowany zbudowaniem jakiejś zadowalającej masy mięśniowej. Szczerze to nigdy nie robiłem FBW i narazie poczekam do przedwakacyjnej redukcji. W chwili obecnej chce budować suchą masę bez niepotrzebnego zatłuszczania sie a ze jetem endo i moja tendencja do tycie jest znaczna wole nie pakować sie w duże ilości węgli w diecie. A co do trenigów wytrzymałościowych treningów to również jeszcze poczekam, pogoda nie zachęca i szczerze mówiąc cieżko mi sie do tego zmobilizować.

Obli planuje założyć nowy blog, poprowadzisz mnie chociaż na początku przez dietę -wskazówki/rady/uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
radze jesc cale jajka,nie jadaj orzechow na noc bo sa za ciezkie,brak warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
no tak, nie napisałem, do każdego posiłku będą warzywka. a jaja rano to i tak w jajecznicy smarze więc to prawie jak całe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
odświeżam bo spadł


czy nikt mi nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Po treningu by się przydała odżywka białkowa od razu po, jakieś jabłko a potem dopiero posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
co tam malo kalori?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
Trenuje w domu a więc od treningu do żarcia dzieli mnie tylko kąpiel i wpis w dzienniku treningowym wiec około 30min po treningu jem potreningowy i wydaje mi sie że WW z białego ryżu zostaną błyskawicznie wessane w celu odnowienia zapasów energi to po pierwsze. A po drugie te pare złoty zamiast na odrzywke białkową wole wydać na żarcie lub inne suple typu Animal Pak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9052
to jest zle rozpisane IMO
w HC powinno byc duzo wiecej kcal niz LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
mam zamiar co drugi dzień ściągać wage i wymiary i na tej podstawie zmieniać proporcje składników i ilość kalori, chciałbym w czasie dwuch 8tygodniowych cykli treningowych dojść do jak najlepszej proporcji dla mojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Wedlug mnie jest dobrze rozpisane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
troche nie chce mi sie liczyc jaki masz rozklad, ale tyle co interesowalam sie carb cycling to mam takie uwagi:
- za malo posilkow powinienies rozlozyc ta ilos co masz na 7 posilkow
- nie wiem jakie masz BF , ale sobie oszacuj z obwodow, blad pomiru nie gra w tym wypadku istotnej roli, ale warto znac swoj LBM,zaloz sobie ze w dni z wysoka iloscia wegli jesz gramow wegli= LBM x1,5, serdnia LBMx0,88, niska LBMx0,5, reszta pozostaje bez zmian, wiec nie dodawaj sobie tluszczy ani bialka,
-jak podzielisz ta liczbe przez 25 to bedziesz wiedzial w ilu posilkach masz weglowodany, masz ich wciaz za duzo, bo jak feni_x zauwazyl, masz za duzo kalorii w dni srednie i niskie.
-Najprawdopodobniej w niskie dni bedziesz mial dwa posilki z weglami wiec daj tylko sniadanie i potreningowy, lub drugi

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-12-31 12:59:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 latek prosi o pomoc !!

Następny temat

Dieta do oceny + kilka pytań

WHEY premium