SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carb cycling na masę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4704
Zapotrzebowanie do utrzymania masy ciała = 24h * 84 kg * 1.4 = 2820 kcal





Zmieniony przez - rambo19 w dniu 2014-06-24 09:56:14

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Cały czas bazujesz tylko na wołowinie i wieprzowinie? Dobrze by było dać jakieś tłuste ryby, drób, podroby. Aż taka ilość białka nie jest Ci potrzebna. Nie wiem też, czy ilość kcal nie będzie zbyt wysoka. Jednak zakładam, że wiesz co robisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4704
Jem ryby aczkolwiek rzadko... A to tylko przykładowe posiłki :) Wszystkie moje produkty, cięzko było by je zliczyć. Jest tam jeszcze twaróg i drób => nie tylko wieprzowina i wołowina, znajdą się również kaps omega 3:) Łosoś drogi że hoho, ewentualnie makrela wędzona :)

Chciałem zapytać co ewentualnie zmienic - dodać ująć. Za Dotychczas miałem w treningowe 3500 a w nietreningowe 3000 waga stała w miejscu przez 2 tygodnie. Także zwiększam. Oczywiście 4000 kcal w dni treningowe nóg... W pozostałe dni treningowe mniej węglowodanów. Za duża ilość białka? Mogę trochę obniżyć, ale chyba nigdy nie schodziłem poniżej 200 g białka. Z tego co wychodzi, Zwierzęcego jest ok 180 - 190. Nie wyobrażam sobie zjedzenie 100 g mięsa z grila na posiłek, to jest taki malutki kotlecik.... 140 - 170 g już lepiej :)

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tak i tak będzie malutko przy tylu posiłkach. Jeżeli nie było efektów, to ilość kcal powinna być dobra.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i ciągłe bóle głowy i otumanienie

Następny temat

Dieta 3500 kcal

WHEY premium