SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Capoeira - taniec czy walka?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76130

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Filmik już widziałem dawno temu. Gość jak dla mnie rewelacyjny -.-.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
no gościu jest bardzo dobry ;);)chciałbym go zobaczyć na ringu,ale nie z zawodnikiem mma tylko jakimś karatekom albo taekwondowcem

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Iceman ale myślę, że raczej w semi niż w full contact.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2009
iceman. Też bym chciał zobaczyć takiego kolesia w walce z karateka Wystarczy trzymać bliski dystans i low kick ,ręce, kolano itp i by sobie za dużo nie pofikał tych koziołków he he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Jemu chyba o karateke niekontaktowego chodziło, ale nie wiem czy można się szczycić mistrzostwem w klasie no-contact
A w TKD też nie brak osób, które walczą konkretnie a nie akrobacjami.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Akurat gość nie planuje startu w full contact, więc nie wiem po co ta napinka... robi to co mu się podoba... na tej zasadzie możesz do Gołoty powiedzieć, że czym on się szczyci, skoro walczy tylko rękami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
a jak kiedyś chodziłem na taekwondoo to tego mojego trenera (gościu miał chyba 7 danów :) )jakiś łebek go pobił

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak mówi mój instruktor 4 dan,to swoim czarnym paskiem może wziąc się i mocno w czoło stuknąć,to belki mu poodpadająOn wie o tym,że wysoki stopień nie zawsze świadczy o umiejętnościach.Ale to akurat nie jego przypadek...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Bo w SW się już nie patrzy na żadne dany...stopnie to często kwestia odpowiednich znajomości i umiejetnego lansu. Liczą się stoczone walki oraz praktyczne umiejętności. Dlatego w stylach kontaktowych stopni, zwłaszcza superwysokich najczęściej albo nie ma, albo mają marginalne znaczenie.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
no bo ze stopniami instruktorskimi jest jak z ocenami w szkole,nigdy nie ocenią one twoich umiejętności i możliwości ::)

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do speców od MT

Następny temat

Gołota: To wieczór Tomka

WHEY premium