SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY PANIE SĄ ZAINTERESOWANE???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7480

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2917
czesc,
czy bedziemy mogly zaczac juz od nastepnego tygodnia?
czekamy z niecierpliwoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1085
Super Michaił, jak wrzucisz te plany będę miała z glowy myslenie co robić dalej.Na razie robię twoj trening obwodowy i czekam na reszte.
Hmm tak swoją drogą, nie zorientowałam się że ten trening cykliczny jest tylko dla panów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) czekam z nicirpliwością :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Ja też chcę ćwiczyć. Chcę byc szczupła. Mieć ładnie wyrzeźbione, lekko zarysowane, szczupluśkie mięśnie. Czy to jest możliwe ?? Narazie są trochę otłuszczone z lekko rozwiniętym czwórgłowym uda. Trochę nieładnie wygląda :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Michaił ja też się na to piszę.. Tylko mam prośbę, napisz proszę po 1 zdaniu, bo totalna ŚWIEŻYNKA jestem, co to znaczy:
* trening obwodowy,
* gdzie ja mam ten triceps
* buterfly
* rozpiętki na ławce poziomej
* martwy ciąg
* rzeźba właściwa
* trening gęstościowy

Przeczytałam i wydrukowałam sobie wcześniej Twoje przykłady ćwiczeń dla kobiet i stąd te pytania...Wiem, że dla większości jest to oczywiste, ale jak ja mam ćwiczyć, gdy nie znam podstawowych nazw, pojęć...


pozdrawiam serdecznie
Mijka

pozdrawiam serdecznie
Mijka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1085
Mijka, ja tez jestem świeżynka ale powiem ci co juz sie dowiedzialam( to będzie nieprofesjonalnie)

* trening obwodowy - trening skupiający sie na duzej liczbie poowtorzen z małym obciązeniem, redukcja tkanki tłuszczowej, trening na rzeżbę a nie na przyrost tkanki mięsniowej
* gdzie ja mam ten triceps - ogólnie na ramionach a szczególowo to sobie w atlasie cwiczen obejrzyj, albo znajdz na tym forum, jest wklejony uklad mięsnowy czlowieka
* buterfly - takie urzadzenie na silowni, na miesien piersiowy(wiem bo dzisiaj mnie wszystko boli , na siedząco przyciąga się zgięte ręce do klatki piersiowej -trudno to opisać, lepiej to zobaczyc w Atlasie ćwiczeń
* rozpiętki na ławce poziomej - Atlas
* martwy ciąg - Atlas

* rzeźba właściwa - a tego
* trening gęstościowy - i tego jeszcze dokładnie nie wiem

Polecam Atlas Cwiczeń jeszcze raz, ruchome obrazki pozwalają naprawde zrozumiec te ćwiczenia
Ania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Aniu strasznie Ci dziękuje za odpowiedź... Już trochę więcej wiem i wyszło z tego, że ja to buterfly znam, a nawet więcej, ćwiczyłam na tym

Teraz rzeczywiście muszę zapoznać się z atlasem ćwiczeń....)

pozdrawiam serdecznie
Mijka

pozdrawiam serdecznie
Mijka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


baaardzo mi sie podoba ten atlas ćwiczeń w końcu wiem jakie błedy popełniałam . txh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1085
Michail czy ty pamietasz o paniach? czy panowie nie dają ci odsapnąć??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sie odżywiać

Następny temat

EEEE pomozecie ?? :)

WHEY premium