SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZEKODAJET ŻONDZI!!! Spam vol. 9 %)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112718

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mam 2g białka na 1kg ciała (jeszcze nie jestem w stanie więcej jeść, chyba, że syntetyczne). Węgle tylko około treningowo, tyle, że jak rano (przed treningiem) nie zjem ok.100g owsa czy kaszy to jest dramat. Pieczywa nie jem, po treningu jem owoc z cienką skórką, bo odkryłam, że bez tego byłam wyczerpana cały dzień i głodna i na tym koniec z węglami do końca dnia, jem je tak jak mi kiedyś pisałaś, węgli jest do 130 w dni siłowe (nie wliczam zielonych), tłuszczu ok.70g. W ogóle zauważyłam raz, że jak wypiłam latte po treningu (wiem, że tak nie wolno, ale raz przypiliło) to się super czułam i wcale nie głodna. No może więcej warzyw, choć jem 750g dziennie- pewnie trzeba więcej
W sumie ja nie jestem jakoś dramatycznie otłuszczona, może po prostu będzie mi wolno schodzić i tyle.

Dzięki za odpowiedź.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 19:46:07

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to z czego ty masz 2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Hm. To było tak, że 2 tys. mi wychodziło jak tłuszczu miałam 90g.

czyli 160*4 (białko)+ 130*4+90*9=1970

Miałam strasznie parcie na orzechy i nawet zaczęłam te 2 tys. przekraczać, ale to chyba było podjadanie nerwowe.

Potem jak przyjechałam do Polski to wkręciłam się w ten mój plan treningowy i okazało się, że jest bardzo wyczerpujący jak na moją obecną kondycję, bo pamiętajmy, że rok byłam pół-ruchoma i musiałam wrócić do opcji dużo węgli na śniadanie. Ja chyba muszę przetrenować 6 tygodni na tym planie, bez przerw, świąt itp. i wtedy się wypowiem, bo chyba napatrzyłam się na spadki u Ann i Asariah i panikę sieję- bo jak mi spadnie 3 cm z uda to znów będę chudonoga

Ale na pewno zrobię tak, że wrzucę tran regularnie.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 19:56:56

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wrong jak bedziesz miala 40/30/30 BWT to bedzie dobrze kalorycznosc zawsze mozesz troche obciac, A bialko spokojnie dobijac odzywka, oczywiscie ze tyle to ciezko wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
OK, czyli niezależnie od dnia węgle równo procentowo? Bo żem sobie wymyśliła, że dni siłowe 1870, interwałowe/aero 1800 i beztreningowe 1600, żeby średnio wyszło 1800 i trochę tak próbowałam manipulować węglami, pewnie nieudolnie.
Najgorsze z tym białkiem, że mi smakuje głównie twaróg. No ale jak trzeba to odżywką dopchnę, rozumiem, że np. 3 porcje wheya to nic złego?
Agak w pierwszej redukcji miała chyba średnio z 1850, ale jej treningi były cięższe i więcej aero.
Chyba więcej pytań nie mam
Książki dla mnie, o których pisałaś zamówione.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 20:22:06

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wypiłam latte po treningu (wiem, że tak nie wolno, ale raz przypiliło)

a czemu nie wolno kawy po treningu?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wrong, wiesz 3x whey ujdzie, ale staraj sie jesc normalnie - przede wszytskim. A rozkład daj taki sam, jak chcesz manipulować czyms to zrob to kaloriami np. 3-4 dni niższa kaloryczność (ale po rowno) i 1 dzień wyższa, niezależnie jaki to dzien wypada.
Nie ma co sie porównywać jedni chudną na kaloryczności na której inni tyją, lub mogą jeść rzeczy jakie innym nie wolno, nie ma sprawiedliwości , trzeba dostosować pod siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Co daje manipulowanie kaloriami? To jest jakieś mobilizujące dla organizmu?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oszukiewanie, masz mniej kalorii ale masz wyzsze dni to organizm nie ma silnej mobilizacji by obnizyc metabolizm i dluzej mozna w ten sposob trzymac niz jak obetniesz wszytkie dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i maz mi utknal w Szwajcarii na dobre

Wszystko zapylone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do bieganie po kontuzji - suplementacja.

Następny temat

Wazne pytanie - metabolizm i lipomastia

WHEY premium