SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZEKODAJET ŻONDZI!!! Spam vol. 9 %)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112770

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann, racja, ja mam zasade, ze nie ruszam ciezaru jesli nie potrafie z nim prawidlowo wykonac cwiczenia
Bo po cholere rzucac nie wiadomo jakimi ciezarami przy ch...wej technice... Chyba po to tylko, zeby krzywde sobie zrobic


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-04-15 14:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrong tego to ja nie wiem Tys sie powinna raczej specow sluchac coby sobie nie zaszkodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Marta, ja od czasów sportu wyczynowego zauważyłam, że nie potrafię powtórzyć prawidłowo pewnych ruchów mimo, że je widzę i rozumiem, miałam duże problemy z techniką rzutów. Albo jakoś się opakuję i zrobię ten MC albo muszę pozostać przy *******onych różowych hantelkach. Przepraszam za słownictwo.

Spece leją na mnie ciepłym moczem. Jeśli rozmawiamy o moich rehabilitantach.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 14:24:29

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slownictwo wygwiazdkowane, wiec nie ma za co przepraszac

wrong ty silna kobita jestes

A wytrzymalosciowe mozesz robic? Dla mnie to wieksze kilery niz typowy trening silowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz do Mawashi'ego Moze on ci cos poradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie bardzo, bo z tego co patrzyłam te różne cuda wymagają gwałtownych ruchów kolan lub podskoków. Czy się mylę?
Ja o MC myślę, bo (zaraz ktoś mnie poprawi) mam paskudną dolną część pleców, tzn. nie mam ich w ogóle tylko wał sadła. Nawet na zdjęciach u mnie widać, a między pępkiem i talią 10cm różnicy. No i tak właśnie dziś zauważyłam, że coś tam się ruszyło i wyłaniają się plecy. W sumie robiłam właśnie MC (takie pokraczne, ale robiłam) i może to od tego? No skąd ****a mam wiedzieć jak się na tym nie znam.

Pewnie mi napisze, że robię koci grzbiet, choć to nieprawda. Mi się wydawało ostatnio, że przy MC na prostych było dobrze, a tak mnie pokręciło potem...

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 14:30:29

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
czesc spamiarze!

Ale sobie pospałam, całe 4 godziny!

Wrong, ty to masz naprawdę przekichane....

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Czasem jak o tym myślę to przychodzi mi na myśl samobójstwo. Mówię serio, a dziś mam już kiepski dzień, więc takie rzeczy wypełzają z mojego mózgu.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ej... no bez takich mi tu...

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ech, sorry, ale odsuwam te myśli co będzie dalej z kolanami, ale czasem natrętnie wracają. Żaden ortopeda nie wierzy mi, że mnie tak bardzo boli i dojdzie do tego, że na przeszczep chrząstki będzie za późno, bo chyba je się robi dopóki coś w kolanie jest. Nawet mówię to tego, który mnie zoperował, żeby mi zrobili artroskopię jeszcze raz i obejrzeli co się przez ten czas zdemolowało w chrząstce, a on, że ja "przesadzam i ON będzie decydował co i kiedy". I w ogóle mam koszmarne wrażenie, że każdy chce tylko forsę ode mnie wyłudzić- lekarze, rehaby, trenerzy na siłowni
A endoprotezy to wstawia się dziadkom, nie można w nich uprawiać sportu i się łamią.

To się wygadałam.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 15:08:13

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do bieganie po kontuzji - suplementacja.

Następny temat

Wazne pytanie - metabolizm i lipomastia

WHEY premium