SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZEKODAJET ŻONDZI!!! Spam vol. 9 %)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112747

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I na dodatek jeszcze cos mi sie z prawym okiem robi, chyba znow zapalenie spojowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
to jakas klatwa?...przyznaj sie co nabroilas?

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wachalam bulke maslana z rodzynkami, ktora ze smakiem zasuwalo moje dziecko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie, jak mogłaś
Masz dziecko sadystę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta to już naprawdę nie miałaś czego wąchać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
O Jezu, normalnie masochizm.

Obliques, jesteś tu? Myślisz, że jakbym kupiła pas to bym przestała kontuzjować plecki w MC? Bo mój rehab jak usłyszał, że robiłam bez pasa to spojrzał na mnie tak, że się schowałam.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-15 12:45:15

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z tym pasem to różnie. Nie ma sensu go zakładać jeżeli nie atakujesz maksymalnych ciężarów. Przy prawidłowej technice i umiarkowanym obciążeniu nie ma miejsca na kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chyba ze wszystkimi ciężarami jest tak, że przy zbyt dużym obciążeniu gubi się technika, przynajmniej widzę to po sobie, że przestaję ją kontrolować.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrocilam z treningu... Slabo mi... I to nie jest zart

Co do pasa: ja mam rozklekotana miednice (spojenia kosci luzne), wszystko robie bez pasa. Bylam w fizjo, pochwalil za robienie MC, technike sprawdzil, powiedzial, ze dobra, o pasie nic nie wspominal, wiec chyba nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Dobrze, ja wszystko rozumiem, tylko ja mam kręgozmyk, który daje się we znaki jak nawet podnoszę 40kg. Nie mam z kim się nauczyć techniki i zapomnijmy o temacie. Interesuje mnie tylko czy pas uchroni mój kręgozmyk czy nie.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do bieganie po kontuzji - suplementacja.

Następny temat

Wazne pytanie - metabolizm i lipomastia

WHEY premium