SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL ZAWODÓW W WYCISKANIU SZTANGI!! - ZAPRASZAMY!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
do Poznania mam kawałek wiec napewno wystartuje;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
sorrki za pytanie aloe nigdy nie startowałem wzadnych zawodach tego typu czy waga gryfu zalicza sie do cięzaru jaki wyciskamy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
Hehehe teraz dopiero przeczytałem regulamin :P...

Przyjdą leszczyki ważące po 50 kg :P (bo ukończone 16 lat) i co ? Będą machać samą sztangą z obciązeniem 2,5kg? albo samymi zaciskami? :D (zakładając, że sztanga 20kg). Hehehe niezłe zawody :). Chyba od dzisiaj max. redukcjo-odwodnienie ;D i jazda na wycisk :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
:)..
paru leszczyków 16 letnich ,jak to nazwales ,bedzie startowac.....
jedyny problem-waza ok 85-95 kg..:).
i bardzo podobaja im sie nagrody...:)
bedzie ciekawie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Również będę na zawodach! Zagoszczę w Lublinie wśród zawodników.
Swoją masę ciała 80kg ponad 20 razy wycisnąłem, ciekawe jak to będzie wyglądać z połową wagi, sprawdzę. Może ktoś się pochwali wynikiem swoim, aby mieć pogląd na konkurencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Myśle,że na początek będzie niezły strzał. Organizatorzy wybrali Wrocław a tam cała czołówka w Polsce wyciskania wielokrotnego. Wyniki w okolicach 200 powtórzeń będą spokojnie, sam mam kolegę co tam będzie i tyle robi a są lepsi jeszcze od niego więc myślę ,ze moze być nudno...z liczeniem.

Zmieniony przez - teamstrong w dniu 2011-09-04 15:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Mysle, ze w Lublinie tez bedzie conajmnniej kilka osob ponad 100powtorzen, a czy osiagnie ktos 200 to zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
To ja przyjade do Lublina wygrać....pare próbek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Mowicie ze sila drzemie w Lublinie hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
A kto się wybiera do Wrocławia?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Liga Europejska - będzie nas tam więcej?! - TESTERY w Akcji!!!

Następny temat

Suplementy 30% taniej

WHEY premium