SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL ZAWODÓW W WYCISKANIU SZTANGI!! - ZAPRASZAMY!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Poziomu Wrocławia nikt nie przebije w kolejnych zawodach chyba ,że Ci miejscowi zawodnicy jeszcze gdzieś się wybiorą na inne imprezy z cyklu a takie mają plany z tego co słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
No wlasnie, czy jesli sie wygra jedne zawody, to sa jakies przeciwskazania, by wygrac kolejne? Regulamin takiego wypadku nie uwzglednil. Moze to i jest troche nie fair, no ale... :D

A moze zorganizowac wielki final dla powiedzmy pierwszej trojki, czy piatki kazdej z imprez? :) Juz nawet bez nagrod, badz jakies drobne upominki, ale ot tak, dla satysfakcji z rywalizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Jak ktoś ma wolny czas i chęci może jeździć za nami po Polsce

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31900
na zawodach we Wrocławiu ma być również degustacja produktów Activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Dokładnie!!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
No prosze, we Wroclawiu 321powtorzen podobno poszlo, ladnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Hehe wyniki pierwszej trójki powalają a ktoś tu wcześniej pisał,że to specjalnie taka formuła została wymyślona żeby każdy mógł się sprawdzić heh a to wygląda tak jak by ktoś ten cykl zawodów ułożył pod tą trójkę.
Tak naprawdę to wystarczy,że gdziekolwiek się pojawią to można z góry im nagrody rozdawać bo nie sądzę by ktokolwiek choć zbliżył się do tych wyników. Jak ktoś połowę tego zrobi to będzie dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Wow poprzeczka wysoko ustawiona po pierwszych zawodach.


Po filmikach widzę, że technika > siła

Osobiście nie podoba mi się sposób "mistrzów" wielokrotnego wyciskania. Gdybym zobaczył, że ktoś na siłowni tak ćwiczy zwrócił bym mu uwagę, że robi parę poważnych błędów.
Nie ukrywam jednak, że nie widziałem jeszcze tego typu konkurencji i wyobrażałem ja sobie inaczej:)

Szkoda, że nie zdecydowaliście się jednak na wyciskanie swojej wagi ciała.

Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2011-09-12 12:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Masakra , ja nie wiem jak oni tego dokonali

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Liga Europejska - będzie nas tam więcej?! - TESTERY w Akcji!!!

Następny temat

Suplementy 30% taniej

WHEY premium