SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLICZNOŚĆ II GRUPA V CYKL I

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wchodze teraz tylko czekac na treningi dla zawansowanych

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
hmm ja tez czekam ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 499
Czekamy tak i czekamy i coś mi się wydaje, że się nie doczekamy,
a w każdym razie nie za szybko,hmm..
mam nadzieję, że się mylę..

To jakieś pół godziny drogi stąd. Będę za dziesięć minut.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
Czesc mam 1 pytania
1.Chce zredukowac tkanke tluszczowa ale nie cwoczylem nigdy na silowni mam wybrac grupe V cz I?
2.Strasznie chce pozbyc sie tylka czy poza cwiczeniami z danego programu mam wykonywac jakies dodatkowe cwiczenia
3.Mam wybrac sobie 1 z 3programow i cwiczyc go przez 4 tygodnie.Czy pozniej mam przez kolejne 4 cwiczyc 2program a nastepne 4 tygodnie 3 program.Czy moge robic przez 3 miesiace 1 albo po miesiacu mam hyz zmienic grupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nikttt23

Czesc mam 1 pytania
1.Chce zredukowac tkanke tluszczowa ale nie cwoczylem nigdy na silowni mam wybrac grupe V cz I?

JEŚLI CELEM JEST REDUKCJA, A POTEM ROZBUDOWA TO GRUPA V

2.Strasznie chce pozbyc sie tylka czy poza cwiczeniami z danego programu mam wykonywac jakies dodatkowe cwiczenia

NIE - TUTAJ LECIMY ŚCIŚLE WG PROGRAMU

3.Mam wybrac sobie 1 z 3programow i cwiczyc go przez 4 tygodnie.Czy pozniej mam przez kolejne 4 cwiczyc 2program a nastepne 4 tygodnie 3 program.Czy moge robic przez 3 miesiace 1 albo po miesiacu mam hyz zmienic grupe

1-wybierasz grupę (pod kątem stażu i celu)
2-wybierasz cykl (pod kątem Twojej aktualnej formy i celu)
3-wybierasz JEDEN program treningowy w TYM cyklu (pod kątem możliwości czasowych i sprzętowych) i jedziesz nim cały cykl.
4-po skończonym cyklu jedziesz kolejnym cyklem w TEJ SAMEJ (np. po II - robisz III itd)

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Michaił czy jest szansa ze do poniedzialku beda plany dla zaawansowanych ? bo nie wiem na co sie nastawiac

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111
Do Michaila:
niedawno poleciłeś mi ten program. Mam do Ciebie prosbe jakbys mógł mi to jakos rospisac. Moge cwiczyc w kazdy dzien oprócz środy, mam ostatnio możliwość cwiczyc na profesjonalnej siłowni, wiec przeszkód w sprzecie nie ma.
Na siłce cwiczyłem juz w tamtym roku, jakies rezultaty były, nie jadłem suplementów i przestałem w maju cwiczyc. Teraz znów cwiczę od października. I mam jeszcze jedno pytanie czy jak bym cwiczył według tego powyzej to czy dobrrze brac kreatyne ??

Zmieniony przez - kabu_ w dniu 2004-12-05 16:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
kabu_

Co tu rozpisywać?

Czytałeś od początku ten post?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Przelooz poprostu treningi na...czwartek, sobota, poniedzialek ... Co do kreatyny sprawdza sie ona takze jako dobry antykatabolik przeciez wiec mozna. Chociaz w tabelkach widzialem ze Michail nie poleca...widocznie jest w tym jakis cel.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
cześć jesteś fajny

Siłacz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maxymalnie wielkie przedramie

Następny temat

prosze o porade

WHEY premium