SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUREXIN II

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
OK dzięki tak jej powiem.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
jaki jest odpowiedni spadek wagi w ciągu tygodnia? pytam bo chyba za szybko lecę w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Mam następujący problem. Mam zamiar kupić sobie Clenburexin, ale pracuję w systemie 4-brygadowym tj. 2 ranki 2 popoludniowki 2 nocki i 2 dni wolnego. Jak mam dawkować żeby było wszystko ok, w jakich godz. Na rance wstaje o 4 rano, prace zaczynam o 7, śniadanie jem o 9 30, 2 śniadanie 12 10, w domu koło 17 i jem obiad, jeżeli to dzień treningowy to koło 18-19 ide ćwiczyć. Na popołudniówce wstaje koło 9, koło 12 obiad, o 15 zaczynam prace, o 17 30 jem w pracy jakieś kanapki bądź 2 obiad i o 20 10 kanapki. w domu jestem o 1 w nocy i już nic nie jem. Jeżeli to jest dzień treningowy to ćwicze kolo 10-11 rano. Na nockach zaczynam prace o 23, o 2 30 jem kanapki i o 4 10 jakis tam jogurt czy owoc. O 9 rano w domu i śpie do 16-17, obiad jem i znowu na 23 nocka. Jeżeli tj. dzień treningowy ćwicze koło 18. W dniu wolnym pierwszym jestem po nocce i śpie do 13-14, obiad jem no i tam kolo 20 kolacje, jeżeli tj. dzięń treningowy to ćwiczę koło 16-17. W 2 dniu wolnym ćwiczę o różnych porach zależy jak się ułoży :P. Jak kupie Clenburexin to mam zamiar co 2 dzień ćwiczyć na siłce, a w dni nietreningowe na siłce robić jakieś aeroby, prawdopodobnie jeździć na rowerku stacjonarnym. Z góry dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Podziel sobie dawki Clenburexin na 3 :

1 - 1-2 kaps jak wstajesz
2 - 1-2 kaps pare godzin później
3 - 1-2 kaps przed treningiem (30 min)

Ciężko sie czyta to co napisałeś ponieważ wszystko jest w jednym ciągu.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-08-05 17:38:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
No wiem że dieta nie za bardzo ale w takim systemie pracy inaczej się nie da. A co do tego łykania clenburexina to jak mam popołudniówki to mam rano o 9 jak wstanę wziąć porcję i za godz jak idę ćwiczyć znowu porcję? A jak jestem po nocce to wstaje o 16 wziąć porcję i za 2 godz jak będę ćwiczył porcję i 3 porcję w nocy w pracy? Sorka że wszystko jest napisane tak w kupie ale pisze na komórce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jak o 9 wstajesz to śniadanie i 20 min przed weź clenburexin i później kolejną po południu.
Jak wstaniesz o 16 zjedz "śniadanie" i max 1,5 h już ćwicz ( a clenburexin 20-30 min przed treningiem) wtedy druga porcja później jak poczujesz, że już przysypiasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Postaraj się usystymatyzować godziny co około 3 godziny.
Ważna będzie również ich jakość i wielkość.
Rozpisz nam jak jesz wtedy bardziej kompleksowo będziemy mogli pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Napisze cały plan tygodnia i wprowadzcie ewentualne poprawki. Dzień 1 - w pracy ranka - wstaje o 4 - 9 30 śniadanie - 1 porcja clenburexin - 12 10 drugie śniadanie - 17 obiad - 18 porcja clenburexin - 18 30 siłownia klatka i biceps - 20 kolacja. Dzień 2 - w pracy ranka - cały plan jedzenia taki sam, z tym że zamiast siłowni jazda na rowerku stacjonarnym 30 min. Dzień 3 - w pracy popołudniu - wstaje o 8 30 - śniadanie - 9 30 porcja - 10 siłownia plecy i triceps - 12 obiad - 17 30 kanapki i porcja - 20 kanapki - dzień 4 tak samo tyko zamiast siłowni rowerek. Dzień 5 - w pracy nocka - wstaje o 10 - śniadanie i porcja - 14 obiad - 16 porcja - 16 30 siłownia nogi i barki - 19 kolacja - 1 30 kanapki - 4 30 kanapki i porcja. Dzień 6 - wstaje o 16 - obiad i porcja - 17 30 rowerek - 20 kolacja - 1 30 kanapki i porcja - 4 30 kanapki. Dzień 7 - wstaje o 14 - obiad i porcja - 17 kanapki i porcja - 17 30 siłownia klatka i biceps - 20 kolacja. Dzień 8 - wstaje o 9 - śniadanie i porcja - 14 obiad i porcja - 14 30 rowerek - 17 kanapki - 20 kolacja. No i reszta dni od nowa się zaczyna jak dzień 1 do 8. Odnośnie co jem to staram się żeby było zero tłuszczy, dużo białka i węglowodanów. Nie mam jakieś ułożonej diety. Sorka że wszystko napisane w jednym ciągu - pisze z komórki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Widzisz cała sprawa polega na szczegółach czyli na diecie.
Jeśli nie będzie ona dobrze skomponowana Clen Ci nie pomoże.
Zbyt ogólnie jest to wszystko opisane (i fatalnie się to czyta. Postaraj się nie rozpisywać tego z telefonu następnym razem jak będzie taka możliwość)
Na tą chwilę mogę Ci podpowiedzieć, że jesz za późno pierwszy posiłek po wstaniu (max 1 godzinę po przebudzeniu się)
Nie dopuszczalny jest posiłek po 5,5 h!!! od wstania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

Następny temat

BCAA G-Force 1150 jakie proporcje?

WHEY premium