SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUREXIN II

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
ok dzięki

Zmieniony przez - lukaszP39 w dniu 2012-02-10 20:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Clenburexin stosuje zasze podczas redukcji , zaczynam od 1 tab 2 razy dziennie ,kończe na 2 tab 2 razy dziennie,raczej nie polecam przekraczac tej dawki.to bardzo dobry suplement radze stosować sie do zaleceń producenta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
jeszcze pytanko z innej beczki, czy do posiłku przed treningowego można dodać tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nie, to jest czas na szybkie wchłanianie wartości odżywczych z jedzenia, więc nie powinno być miejsca na tłuszcze.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Właściwie jak to będzie niewielka ilość tłuszczy roślinnych np. lniany czy oliwka to nie ma przeciwwskazań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Wiem,że wioślarze z osady olimpijskiej-dwukrotni medaliści wagi lekkiej-w okresie przygotowawczym młócili oliwę przed treningiem i szli do"roboty".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nie wiem dlaczego, ale przeczytałem POtreningowego posiłku. Oczywiście o taki właśnie posiłku mówiłem, wybacz

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
W potreningowym też nie byłoby tak dużej tragedii przy małych ilościach, tylko tłuszczach roślinnych i wypitej odżywce węgowodanowo-białkowej bezpośrednio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Można stosowć tłuszcze ,ale należy ograniczyc węglowodany,gdyz należy pamiętać ,że tłuszcze mają 2 razy większa pule kaloryczną niz węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Trzeba z aptekarską dokładnością operować dozowanie kalorii, zwłaszcza na wycince :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

Następny temat

BCAA G-Force 1150 jakie proporcje?

WHEY premium