SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD a choroba, sogi daje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
Jestem na ckd i niestety chory (mocne przeziębienie)
W/w stan trwa od wtorku, nie trenuję (myślę że nie powinienem)
staram sie trzymać dietę (1700 kcal)ale jest ciężko ponieważ nie mam apetytu.
Co powinienem zrobić!? Jak to wszystko poustawiać? Co zrobić z ładowaniem (początek ładowania sobota, chyba nie powinienem go robić). Jak wrocić do treningu. W żadnym poście nie znalazłem jasnych zasad.
Waga 78
Wzrost 175
Tłuszcz 19%
Wiek 34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Borsuk, jeżeli źle się czujesz, to przerwij dietę. CKD bez treningu nie ma sensum a w trakcie choroby nie należy przeciążać organizmu. Jak wyzdrowiejesz możesz śmiało zacząć od nowa. Nic się złego z tego tytułu nie stanie. Staraj się tylko utrzymywać nominalne zapotrzebowanie na kalorie pamiętając, że Twoja aktywność w tym czasie to żadna aktywność.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 997
ok ale utrzymać dietę nisko węglową? Czy jest to dowolne.
Czy po powrocie do CKD muszę rozpocząć od dwóch tygodni bez ładowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
szczerze mówiąc, to ja nigdy przenigdy nie cackałem się z tym dwutygodniowym wprowadzeniem i nic się złego z tego tytułu nie stało. Jeżeli chodzi o węgle w czasie choroby, to nie podnoś ich drastycznie, ale też nie utrzymuj poziomu 30g. Jedz tak mniej więcej 25% - 30%B, 20-25%T, 45-50%W na nominalnym zapotrzebowaniu. Możesz też podnieść węgle tylko do 100g i będziesz miał coś w rodzaju SKD. Osobiście uważam, że lepiej dokarmić organizm w trakcie choroby niż manipulować makroskładnikami

Zmieniony przez - kopt w dniu 2006-01-27 13:37:47

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Jesteś chory to nie katuj się dietą, logiczne. Jedz normalnie, zdrowo - warzywa, owoce, witaminy, oczywiście jeżeli zależy Ci na wyzdrowieniu.

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dokładnie. 30g węgli przy chorobie to morderstwo 50% pożywienia dostarczaj z ww siłownię oczywiście bardzo dobrze, że odpuściłeś.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
Jedni robia tak inni siak ja tam przy przeziebieniu nawet cwiczen nie odpuszczalem na CKD bo cwicze w domu Jak na antybiotyku lecialem(to chyba wtedy z jeden trening opuscilem bo czulem sie stasznie) to dalem tylko wegle do 50g bo musialem jakis jogurt wszamac i warzywek wiecej Z reszta bedac na nisko ww zauwazylem ze albo nie chorowalem albo przechodzilem slabsze przeziebienie Ale roznie ludzie reaguja i dla niektorych efekty sa najwazniejsze Oczywiscie nie polecam tego bo dluzej chorowalem wtedy przy tej ciezkiej chorobie ale przynajmniej glodu nie czulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja jak byłem chory lub przeziębiony (bez antybiotyku) to ograniczyłem ćwiczenia do lekkiego treningu na siłowni.....jak jesteś chory to nie biegaj szczególnie w takiej pogodzie, ja ogólnie jestem przeciwnikiem diet nisko WW więc odrazu w czasie choroby proponuje odpuszczenie diety na kilka dni

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
odpusc diete w tym okresie jedz normalnie zwieksz wegle dorzuc duzo warzyw i surowek

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
ja bym poprostu nie robil ladowania

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jajek dziennie ??

Następny temat

jak z ta dieta jest naprawde ????

WHEY premium