SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CIEŃKI BICEPS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

40

Waga

72

Wzrost

188

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

6 lat /przerwa/

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

tak

Dieta

cukrzycowa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

cukrzyca

Zażywane suplementy

bcca, creatine-x, gain-bolic 6000, nitrobolon 2, gh-turbo

Ostatnio przerabiany plan

ogólno-rozwojowy na masę

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

ławka 70kg , hantel biceps 12kg,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Witam. Mam prośbę o podpowiedź w temacie (szerokości/grubości) bicepsu. Chodzi mi konkretnie o zwiększenie jego pojemności w stanie (spoczynku) gdy ramię jest opuszczone wzdłuż ciała. Przy obwodzie 35cm jego (szerokość/grubość) to 6cm. Czy to jest norma czy jakaś anomalia ? Proszę o podpowiedź odnośnie danego ćwiczenia lub też błędów w danych ćwiczeniach na ten mięsień (czego nie robić). Z góry serdeczne dzięki. wiek 4-dychy 188cm na 72 kg. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
daj foto z 3 stron, z lewej strony, z prawej i z przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie przejmuj się takimi rzeczami. Potrzebowałbyś zwiększyć masę ogólną ciała moim zdaniem.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-12-05 15:26:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 98
Dzięki za wskazówki dot mojej cienizny. Posiedziałem , poczytałem i faktycznie osoby bez preferencji genetycznych muszą się nie dosyć że zadowolić tym co odziedziczyły po swoich tężnych tatusiach (mój 188cm/77kg) to jeszcze dostają połowę tego co mieli ich ojcowie.

Znalazłem tutaj na sfd artykuł poszerzający biceps, który podpowiada aby stosować różną szerokość podchwytu na sztandze łamanej który powoduje rozrost poszczególnych głów.

Pozostanę przy tym i za jakieś 6-mcy napiszę o rezultatach, jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Xander wawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wcięcia w biodrach u męzczyzny - CWICZENIA

Następny temat

Pomoc w ocenie programu - cel rzezba

WHEY premium