SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARBO NOX kiedy na rynku ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Racja! Jeżeli cena będzie ok, to będą dobre węgle z bonusem argininy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W najnowszym SDW jest reklama system protein 80 w nowej formule i z nowym wyglądem. Po gainbolicu to chyba kolejny produkt z nowym wyglądem.

wiele produktow dostaje nowe szaty

kapsulki sa obecnie czesto sprzedawane w innych opakowaniach
a i produkty masowe maja bardziej kolorowy wystroj

czyli mamy kroczace zmiany i smakow i wygladu

mam nadzieje ze pomysly na opakowania przypadna do gustu odbiorcom - oczywiscie to nie bedzie cel sam w sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
To węglowodany z dotakiem argininy, a nie stack arginowy z dodatkiem węglowodanów.

nie jestem pewien
czy wszyscy beda chcieli zauwazyc te subtlna roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
CARBO NOX zastapi długo panującego "króla" odżywek węglowodanowych CARBO,cena będzie bardzo atrakcyjna jeśli się okaże ,że ARGININA będzie gratis to juz jest całkiem dobrze a na dodatek informacja ,że jest zmieniony profil weglowodanów minn:izomaltuloza,która olimp 1szy wprowadził na Polski rynek.

Większy dodatek argininy powodował drastyczne pogorszenie smaku a w dalszym ciągu jest to preparat weglowodanowy.. a nie arginina ..i o tym należy pamiętać.
CARBO NOX -nowy lider wsród odżywek węglowodanowych..nowy skład,nowe bardziej intensywne smaki,nowy design.W sprzedazy juz wkrótce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sa osoby co przed treningami pija kilkadziesiat gram carbo przed treningiem mowiac, ze czuja roznice w wytrzymalosci, tu dodatek argininy moze sie niektorym spodobac.

jak cena nie podskoczy to wydaje sie wszystko spoko, chociaz mi to wybka bo carbo nie kupuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie da sie ukryc ze weglowodany pomagaja i w wytrzymalosci
i w przyroscie miesniowym

osobiscie wybieram albo gainbolica albo carbo w zaleznosci od apetytu

teraz ma byc jeszcze soczysciej
z pewnoscia uzupelnie zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nowy Tribusteron 60 w opakowaniu kartonowym z blistrami malymi np. jest w sklepach juz

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tego nie wiem... Jeżeli jednak ma być, to znaczy, że nie będzie żadnego bana tribulusa, co wróżyli niektórzy koledzy.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Brakuje sodu why

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bo to nie izotonik, pewnie temu. Izotoniki sa drozsze...
no jestem ciekaw ceny, bo cena "starego" krola byla super, ciekawe co teraz bedzie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kody Olimpa sprzed 2 lat

Następny temat

miarka olimp

WHEY premium