SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARBO NOX kiedy na rynku ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poza ektremalnymi sytuacjami

jednocześnie glikogen jest odtwarzany i zużywany

jest to jak najbardziej naturalny stan czlowieka


jak napisal Slawek trudno ogarnac w jednym zdaniu - a do tego sprowadza sie forum

w moim jednak odczuciu nalezy i warto popijac rozcienczone carbo
przed
na
i
po treningu

oczywiscie ilosci dobierac pod siebie w zaleznosci od celu i mozliwosci ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dobra też jest metoda z węglami na noc , coraz więcej Polskich kulturystów stosuje węgle na noc (tylko muszą być o niskim IG do 55 --> ryż brązowy, makaron razowy).

no popatrz

nie wiedzialem ze mam taki odzew w srodowisku

vide art w pierwszym PB (no i drugim :D )

choc niekoniecznie w moim odczuciu to niskie IG - w ogole nie lubie uzywac tego skrotu - pomylone pojecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Lepiej "zajechać" się na treningu i po nim uzupełnić straty Glikogenu w mięsniach właśnie węglowodanami.

jesli sluzy to pewnemu celowi - np ekstremalnej redukcji
mge sie zgodzic

w pozostalych przypadkach juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Binu - ale ta metoda z węglami na noc to już od 2 lat jadą kulturyści.
Jeśli chodzi o art - chodzi mi o PB - rozumiem, że chodzi o jakieś czasopismo tak?
To nie wiem bo go nie czytałem. Info o węglach na noc miałem ze szkolenia na instruktora od Pani K.M. i Pana L.M.

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hehe moja uwaga byla zartem

moj pomysl przedstawiony w Perfect Body - idzie troszke dalej -
sadze ze dla czesci zbyt daleko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Spoko Looz - kończymy temat bo robi się Off Topic
Pozdro!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
rafi11 skad ty te durnoty bierzesz? sam wymyslasz czy czytasz gdzies? %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Kaziu - o które durnoty Ci chodzi?

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
obys sie myslil z tym bialkiem po treningu

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja tam fanem carbo nie jestem, uważam maltodekstyry za trochechybiony pomysl, choc izomaltuloza faktycznie jest pomyslem ciekawy, nie wiem czy olimp pierwszy wprowadzil na rynek. Jubo sciteca - probowalem juz dawno temu...

Sołtys - częsc zprzyjetego bialka -i tak idzie na cele energetycznie, niezaleznie od tegoczy przyjmmiesz je z weglami czy nie.

Co do picia carbo przed / trakcie - w kontekscie glikogenu, to dlaczego ewentualne wypłukanie glikgenu miesniowego w trakcie sesji - miałoby być niekorzystne z punktu widzenia rozbudowy masy miesniowej?

Sam uwzgledniam wegle po silówce, ale nie są to ilosci znaczne (zazwycaj 20 - 50g, puls 20 - 40g bialka + ewentualnie bcaa), i uzywam dotego mniej przetworznych zródel (suszone owoce, banany siweze, ryz itp).

Co do produktu - jesli zawarte cukry - to izomaltuloza, biorąc dodatkowo dosypke argininy i niezmienioną cene - mysle, że spokojnie moze aspirować do "lepszego carbo".

Mi akurat zbędne, ale pewnie niejedna osoba skorzysta

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-02-05 11:31:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kody Olimpa sprzed 2 lat

Następny temat

miarka olimp

WHEY premium