SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Biogenix znika z rynku?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Może głupie pytanie, ale takie info przeczytałem dzisiaj na jedym z for sportowych, nie ukrywam że lubię prolongatum i żal by było gdyby nagle znikło.
Jeżeli to bzdura (a taką mam nadzieję) to można temat usunąć/zablkować.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Biogenix nie znika z rynku ,wręcz przeciwnie ma się bardzo dobrze.
Jest on do kupienia w sieci PBC oraz na stronie www.biogenix-bx.com

temat zamykamy

Nutrifarm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Pierwsze słyszę.... Skąd takie info??
Wiarygodne czy jakaś plotka konkurencji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Artic to napisał mod na jednym z dużych for sportowych w dziale o suplach, ja mam nadziję, że plotka stąd pytanie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
słysze to już n-ty raz

chyba komuś żal,że BX jest dostępny w PBC

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
prawda jest taka,ze BX kupują bezposrednio od Olimpu tylko sklepy PBC
bo to jest marka dedykowana wyłącznie tej sieci

pozostałe sklepy mają go ewentualnie z drugiej reki (np kupione na allegro)
a wiadomo ,ze przy takiej formie zakupu marża spada, wiec dobra plotka nie jest zła ...

dla mnie t zwykła ściema i tyle

Zmieniony przez - Valiant30 w dniu 2010-05-03 21:21:17

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Valiant nie mogę teraz na szybko odszukać (nie mam historii w wyszukiwarce) ale tu masz np. link gdzie mówią o Biogenixie w czasie przeszyłym.

http://www.forumsportowe.pl/viewtopic.php?t=6675

I żeby nie byó że robie czarny PR bo lubię tą firmę stąd moje pytanie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26490
Znając życie jutro Nutri powie,że marka ma się dobrze i wkrótce pojawi się jakaś nowość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prędzej uzdrowię trędowatego przez dotyk
niż by miał biogenix zniknąć z rynku

hehe co za brednie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
czyli sklep sfd też ma biogenixa z drugiej ręki? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
PROLONGATUM (u mnie ) rzadzi !
wiec nie dziwie sie djfafa'ie ze woli dopytac

Eoghan
z tego co wiem (ale sa to kwestie handlowe niespecjaalnie moje pole zainteresowan) to faktycznie Biogenix jest sprzedawany do PBC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
djfafa

swoja droga ciekawy watek - zwlaszcza wypowiedzi osoby ze sklepu

a czas przeszly mogl wziac sie z tego ze nie ma juz BX w kazdym sklepie (moze np u osoby ktora udzielala odpowiedzi) ...
ale to oczywiscie jedynie swobodna analiza owego watku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miarka Olimpu ? %-)

Następny temat

ZMA - czemu taka cena

WHEY premium