SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukoza kontra carbo - cena

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
panowie chcialem przyoszczedzic i kupic glukoze zamiast max carb , ale glukoza delecty 100grem kosztuje 1.85 czyli 18,50 za kilogram.

max carb 3kg kosztuje 64 zl czyli 21.50 za 1 kg - wiec gdzie tu jest oszczednosc?? tym bardziej ze do glukozy trzeba dosypac smaku i dojesc mineraly.no chyba ze bylem w najdrozszym sklepie w polsce - wiec moze pomozecie??gdzie jest ta taniutka glukoza????

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
no ja tak wlasnie robie - na 1l wody 70gram carbo i 20gram bcaa xtra,a tej gliceryny ile lejesz? napisz cos wiecej na ten temat

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Ja tam wole dołożyć to pare zł i kupić carbo.
Więcej minerałów dobrze się pije zwłaszcza jeśli
chodzi o smak.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
no wlasnie ja tez , wiec pytam skad to cale gadanie o glukozie jako tanszym zamienniku?? ja zostaje przy max carb - cytryna jest extra

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
u mnie w spożywczym kosztuje 3,20 za 0,5kg

choć osobiście nigdy nie kupiłem i w ogóle nie jestem zwolennikiem tego typu węgli

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
no to juz jest roznica,ja jako ekto sobie po treningu w zime i na wiosne nie zaluje ;)

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
end podaj nazwe jak mozesz tej glukozy bo ja jakos na taka tania trafic nie moge a sie uparlem zeby ja znalesc

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a nie lepiej ryz z jablkiem wcisnąc? albo rodzynki przergyżć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak dla mnie to End wspomniał o zwykłym cukrze...tylko ta cena to chyba za 1kg..

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1195
no tez mi sie tak cos zdaje...a jesli chodzi o ryz jablko i inne banany to one nie nadaja sie do picia,a ja moje 70gram carbo pije rownomiernie przez caly tening..
cos mi sie zdaje ze glukoza za 7zl/kg chyba nie istnieje....

Proudly maid of tears,blood and sweat...
www.vitamin-shop.zgora.pl
VITAMIN-SHOP Zielona Góra Kupiecka 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
glukoza trauben zucker jest chyba po okolo 7 - 8zł za 500g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Carbo to jest jedna z najtamnszych odzywek jeszczze na tym chcesz oszczzedzac bez przesady,ja wczoraj sobie zamowilem vutargo(kisiel),kurcze w sfd sklepie nie bylo vextrago w innych sklepach wsumie tez!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xplode & mutant mass prosze o pomoc

Następny temat

no xplode, cell mass, shock, storm.

WHEY premium