SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARBO + CREAPURE MONOHYDRATE + TRENING?????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM! JESTEM W OKRESIE PRZYGOTOWAN (MAM 40 DNI NA PRZYGOTOWANIE) I CWICZE W TEN SPOSOB: RANO OKOLO 7.40 BIEG 1KM(W MIARE MOZLIWOSCI WIECEJ) POTEM PRZERWA I OKOLO 9.30 BASEN 1-2H NASTEPNIE PO POLUDNIU TRENING NA DRAZKU.. OSTATNIO KUPILE ODZYWKE CARBO 4KG I CREAPURE MONOHYDRATE 300G I MAM DO WAS PYTANIE CZY MACIE JAKIES PORADY CO DO BRANIA TYCH ODZYWEK??? MOZNA BRACE JE RAZEM?? JAK NAJLEPIEJ JE BRAC I KIEDY (UWZGLEDNIAJAC MOJ ROZKLAD TRENINGOW) CZY POWINIENEM BRAC COS RAZEM Z KREATYNA?? PYTAM RACZEJ O NP. GLUKOZE NIE O INNE ODZYWKI?? CZY LEPIEJ BRAC KREATYNE Z FAZA NASYCANIA CZY BEZ??? I JESZCZE JEDNO PYTANIE.. JAK CWICZYC NA DRAZKU W TYM CYLKU ZEBY ZYSKAC JAK NAJLEPSZE EFEKTY (WIEKSZA ILOSC POWTORZEN.. NACHWYTEM) TO CHYBA TYLE.. JESLI COS JESZCZE BEDE POTRZEBOWAL.. TO EBDE PYTAL DALEJ) Z GORY DZIEKI!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
skoro masz 40 dni na przygotowanie to polecam 10g kreatyny w dzien treningowy i 5g w dzien bez treningu
5g po basenie
5g po "drazku"

Carbo po kazdym z treningow ilosc zalezy od intensywnosci wysilku - optymalnie jest 30-50g carbo [mozna wiecej ale za duzo masz trenngow by po kazdym z nich brac np. 1g carbo na kg]. Carbo mozna brac z kreatyna.

Glukozy jesli masz carbo nie ebdziesz potrzebowal - kreatyna bez fazy nasycenia [dawkowanie masz wyzej]

Jezeli chcesz wiecej razy sie podciagac to stosuj [jak juz nie dasz rady wykonac powtorzenia] same ruchy negatywne [wolne opuszczanie, odbijasz sie od ziemi badz np. krzesla i znow sie oposzczasz - mozesz tez przy koncowych powtrozeniach poprosic o pomoc kolegow by pomogli ci trzymac nogi - przydalo by sie tez zwiekszyc sile miesni, ktore pracuja podczas podciagania, czyli - cale plecy, biceps, tylni akton barku, przedramiona] - pozatym napisz mi jaki jest cel tego podciagania? - jezeli wieksza ilosc powtorzen to obwaiam sie ze branie monohydratu nie zbyt jest korzystym rozwiazaniem - nawodni cie, a jak wiemy woda to dodatkowe obciazenie i napewno nie ebdzie ci pomagalo to w uzyskaniu wiekszej ilosci powtorzen - mozesz zdecydowac sie na 3g/dziennie [niska retencja wody] badz zmienic monohydrat na inna sol kreatyny - pirogronian, cytrynian badz jablczan

Podaj nam wiecej informacji o sobie i o swoich celach [narazie odpowiedzialem tak ogolnie]

aha czyli jednak wiecej powtorzen - jezeli max formy [czyli jak najwiecej powtorzen chcesz wykonac ze 40 dni - odpusc sobie mono w wysokich dawkach a daj jakas wybrana sol kreatyny - jesli mozesz odczekac z tymi powtorzeniami np. 2 tygodnie od zakonczenia cyklu to bierz mono - woda zdazy "zejsc"]

Zmieniony przez - anar w dniu 2004-07-16 14:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OBECNIE PODCIAGAM SIE 10 RAZY A CHCIALBYM DOJSC DO 20 -25... CZY WSKAZANE BYLOBY ROWNIEZ CWICZENIE NA WYCIU W CELU ZWIEKSZANIA SILY NA DRAZEK??? A ODNOSNIE BRANIA KREATYNY W DNI TRENINGOWE I NIE TRENINGOWE... NIE MAM DNI NIE TRENINGOWYCH !!! JEST W OKRESIE PRZYGOTOWAN GDZIE NIE MA ANI JEDNEGO DNIA PRZERWY... DLATEGO KUPILEM TE ODZYWKI ZEBY POLEPSZYC SWOJE WYNIKI I ABY MOJ ORGANIZM WYTRZYMAL TEN OKRES... DO TEGO STARAM SIE JESC DUZO WEGLOWODANOW... (NIE WIEM CZY COS POMOGLEM TYM POSTEM:) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
do czego się przygotowujesz ??? jaki jest twój dokładny cel ? ( podejrzewam ze siła )

-ćwiczysz do tego na siłowni ???


-jak ci nie zależy na kg dodałbym więc tu CF lub Cell pump
( mniejsza retencja wody ! )

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JESLI CHODZI O DRAZEK TO ZWIEKSZENIE SILY TO WIADOMO JESLI CHODZI O BIEGANIE I BASEN TO ZWIEKSZENIE WYDOLNOSCI... WYTRZYMALOSCI ITD. NA SILOWNIE OBECNIE NIE CHODZE.. KIEDYS CWICZYLEM W DOMU (MAM SPRZET W CHACIE) ALE ODPUSCILEM NA JAKIES 4 MIESIACE I POTEM ZACZALEM CHODZIC NA SILOWNIE CHCIALEM SIE ZA TO WZIAC NA POWAZNIE WIEC ZACZALEM OD TRENINGU WPORWADZAJACEGO ALE ZAPRZESTALEM CHODZIC NA SILKE.. GDYZ BIEGANIE+BASEN+ JESZCZE TEN DRAZEK TO ZA DUZE OBCIAZENIE DLA MNIE.... ILE MOZNA ?????!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AA I JESZCZE JEDNO JESLI MOGLIBYSCIE MI DORADZAC TO ODNOSNIE TEGO CO MAM (CARBO+CREAPURE) BO WIECEJ ODZYWEK NIE ZAMIERZAM BRAC I NIE MAM NA NIE POPROSTU KASY..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
Carbo ( po treningach lub też przed po 30/40g ! )
Kraetyna ( jak już bedzie mono to wystarczy 5 g dziennie ! ) rano ( w dzień nie treningowy ) i po treningu ( w dzień treningowy )



Co do podciągania to polecałbym tu nawet trening 4/5 x w tyg

Ja kiedy chciałem zwiększyć ilość powtoorzen podciągania na drązku !( w czasie przygoowan do egzaminoow ) .. to poradziłem się kolegi ktory trenował wspinaczke !!

zaczynałem od 12 powtórzeń robiłem tyle seri ile mogłem wynokonać ( i nie spadało poniżej 10 p )

..póżniej kiedy doszłem do 7/8 seri po 10 powótrzeń dokładałem cięzar !! i zaczynałem taki trening od nowa !!


... jeden trening był poświecony 3/4 s powtórzeń na maxa ! i do tego trening na siłowni - efekty gwarantowane !

Pozdrawiam !

Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-07-16 15:03:32

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
myśle że już wszyscy udzielili wystarczajacych odpowiedzi. Najbardziej optymalna dawka to 0,7-1g CARBO/kg masy ciała w pierwszych 60 min po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA MYSLALEM ZEBY BRAC CARBO TAK.. OKOLO 30GR PRZED BIEGIEM 30GR POBIEGU (PRZED BASENEM) I 30 PO BASENIE MOGLOBY TAK BYC ???? I JAK Z TA KREATYNA?? BO NIE WIEM DOKLADNIE) ZEBY ZWIEKSZYC SILE NA DRAZKU I WYTRZYMALOSC ITD NA BASENIE I W BIEGANIU) DUZO TYCH PYTAN ZADAJE)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..a może przed bieganiem posiłek , po bieganiu carbo 30/40g ! przed basenem posiłek i po basenie carbo 30/40g !

napisz nam tyg rozkład treningoow jak to będzie wyglądać ???

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
dawkowanie kreatyny masz wyzej - pierwsza odp. w twoim poscie
Carbo bierz tylko po wysilku [twoje wysilki sa w miare, ktorkie wiec nie oplaca sie brac przed nim - opieraj sie glownie na dobrym posilku przed treningowym] - carbo 30-50g po kazdym wysilku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko czy gainer dla ektomorfika ?

Następny temat

Białko z twarogu - czy dobre na noc?

WHEY premium