SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARBO + CREAPURE MONOHYDRATE + TRENING?????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIEGANIE(OK 7.30) I PLYWANIE(OK 9.30) I TAK PRZEZ CALY TYDZIEN

NO NA BIEGANIE DLUGO NIE ZCHODZI.. JAKIES 10MIN GOZEJ Z BASENEM SCHODZI Z NIM JAKIES 1-2H I SZCZERZE MOWIAC PO SKONCZONYM BASENIE I BIEGU PRZED NIM JESTEM PADNIETY A CO DO DAWKOWANIA KREATYNY TO JUZ NIE WIEM BO NAPISALES O DNIACH NIE TRENINGOWYCH I TRENINGOWYCH... JA MAM SAME TRENINGOWE.. WIEC JAK SIE DO TEGO USTOSUNKOWAC???

Zmieniony przez - P.Pawel w dniu 2004-07-16 15:23:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
.. nie ćwicz codziennie - zrób 1/2 dni odpoczynku !
( mięsnie muszą mieć czas na regeneracje )

..co do kreatyny to masz wyzej jak będziesz ćwiczył codziennie to bierz tak jak w dzień treningowy chociaż odradzam !


Pozdrawiam!

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
napenwo moosisz troche trenigi ograniczyc, mozesz sie szybko przetrenowac w takim tempie

jezelibys nie zrezygnowal to bierz raz 10g raz 5g na zmiane w dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soldierr gdzie sie przygotowywales na te egzaminy?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A TAK NA MARGINESIE... DZIEKI WSZYSTKIM ZA RADY.. JUZ OGOLNIE MAM JAKIS POGLAD JAK TO BRAC.. JAKBYSCIE MIELI JESZCZE JAKIES PROPOZYCJE.. TO PISZCIE.. NIE KREPUJCIE SIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
... to były egzaminy sprawnościowe do L. Wojskowego ! ( bieganie , 1000 m 60m , podciąganie na drązku , pływanie itd ! )

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Co do kreatyny - nie sądze aby retencja wody rzędu 2 kg spowodowała takie pogorszenie wyników aby rezygnować z niej
kreatyna poprawi ponadto wytrzymałość siłową - to przyda się na drążku

5g dziennie to optimum wg mnie
chcąc zwiększyć wytrzymałość siłową - zastanowiłbym się nad preparatem Aero2 lub stackami kreatynowymi typu Cell Pump lub Creafusion zamast samego monohydratu lub w połączeniu z nim

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SOLDIERR I JAK DOSTALES SIE DO TEGO LICEUM??? PISZESZ O LICEUM LOTNICZYM W DEBLINIE??? GDZIE TERAZ STARTUJESZ??? DALEJ COS O CHARAKTERZE WOJSKOWYM???


JAK JUZ PISALEM BYKU NIE MAM WIECEJ KASY NA ODZYWKI WIEC BEDE MUSIAL SIE ZADOWOLIC TYM CO POSIADAM ALE DZIEKI ZA RADE.. MOZE KIEDYS SKORZYSTAM

Zmieniony przez - P.Pawel w dniu 2004-07-17 15:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..liceum już koncze jak chcesz pogadać to na prv !


Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TAK ZA BARDZO TO NIE WIEM JAK:) JESTEM POCZATKUJACY NA FORUM)) CHODZI CI O MAILA??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko czy gainer dla ektomorfika ?

Następny temat

Białko z twarogu - czy dobre na noc?

WHEY premium