SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej, 48kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
Z ww raczej nie powinno być problemów, tak myślę, z białkiem też nie ponieważ uwielbiam jajka czy to w postaci jajecznicy czy na twardo, no i jestem uzależniony od nabiału, kocham jogurty, serki, czy twarożki grani. Hm, kompletnie się na tym nie znam, pewnie nie ułożyłbym niczego dobrego, a coś co by przeszkadzało. Oj mogł zostać i pewnie został, odczuwam to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Opieranie diety na nabiale i to jeszcze tak przetworzonym jak serki wiejskie to błąd. Nabiał ok, w rozsądnych ilościach - jako urozmaicenie, nie baza diety. Ułożenie diety, to nie fizyka kwantowa - trzeba zadbać o to, żeby posiłki były pełnowartosciowe, czyli zawierały b+ww+t i żeby białka było ze 20-30 g na posiłek. Rozłóz to sobie na 4 posiłki - jeden opierając np na jajkach jako żródle białka, dwa takie "obiadowe" - czyli mięso/ryba plus kasza/ryż/ziemniaki - jak chude mięso z dodatkiem tłuszczu, no i 4 posiłek powiedzmy oparty na nabiale skoro lubisz. Warto tez byłoby zrobic podstawowe badania - morfologia, tarczyca (tsh ft3, ft4), hormony płciowe, żeby zobaczyć w jakim stanie jest organizm.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
Morfologia jest w normie, tarczyca również, a hormonowych nie robiłem.. zwykły lekarz może je zlecić? I jeszcze pytanie.. czy mogę ćwiczyć coś w domu? Na siłkę poszedłbym od września, bo obecnie cienko z funduszami niestety ;[ Mam ławeczkę, sztangę, obciążenie, ogłnie taką małą siłownię tata ma, ćwiczy ze 20 lat, no i sprzęt trochę przestarzały, ale jest. Hm, całkiem logicznie brzmi jak tłumaczysz, ale chyba i tak ciężko będzie mi coś takiego wymyślić. Zrobię może temat nowy po prostu w odpowiednim dziale, co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Co zmieni nowy temat? Ze wszyscy będą musieli na nowo "studium przypadku" robić? To jest dział własciwy dla korygowania diet. Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz i bedziesz tkwił w stanie poważnego zagrożenia zdrowia. Tak niska masa ciała nie jest dla organizmu korzystna. Można ćwiczyć w domu, jeśli jest ławka, hantle, sztanga i stojaki - to mozna spokojnie trening zrobić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
W porządku. Więc, jak to zacząć wszystko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
możesz podpatrzyć co inni podjadają na codzien, blogów na forum jest mnóstwo, treningowych, kulinarnych np
https://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
Jednak wcześniej dobrze liczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
BMR= (9.99 X 47 (kg)) + (6.25 X 171 (cm)) - (4.92 X 20) + 5 = 1444
TEF - 145 czyli 1444+145=1589
NEAT - 200 czyli 1789
Dodając 200-300 ze względu na masowanie wychodzi 1989-2089, a nie 2300 : /
W każdym razie, odżywka białkowa, polecacie w moim przypadku?
i jak powinien wyglądać trening siłowy taki domowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
NEAT min. 500 a nie 200.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
A jeśli mogę spytać dlaczego tak? W poście było inaczej opisane :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalsza redukcja, czy przerwa?

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium