SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej, 48kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nikt nie wie czy będzie optymalne. Nikt nie wie, jak bardzo rozregulowałeś sobie organizm. Nikt nie wie, ile potrwa naprawianie szkód. Trzeba obserwowac organizm - obwody. W Twoim przypadku również wagę. Co do odżywki - uważam, że wyjście ztej niedowagi powinno się odbyć bez stowania odżywek - musisz nauczyć się jeść. Odżywka w niektórych przypadkach hamuje łaknienie a to byłoby niepożądane. Oczywiście można używać odżywki do jakiś deserów, omletów. Przy czym, Ty masz w diecie mało białka, jak zaczniesz używac odżywki, to ci się konwencjonalna żywnośc "nie zmieści". W linku, który wrzuciłam sa gotowe plany, niewymagajace żadnych modyfikacji.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
A białka właśnie nie powinno być sporo, żeby niejako odbudować mięśnie? Nie mogę przysiadów robić, mam problem z kolanami niestety :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja Cię przepraszam, ale jak się ma w wieku 20 lat problemy z kolanami, które nie pozwalają fizjologicznego ruchu jakim jest przysiad wykonać, to sie pędem leci do fizjoterapeuty, bo jak będziesz moim wieku, to chodzić nie będziesz mógł. Białka, jak pisałam, bezskutecznie, jak widac 2 g na kg masy ciała. Duża ilośc białka na masie może hamowac przyrosty mięsni.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
Jestem pod stałą opieką jeśli chodzi o te kolana. W porządku, w porządku. Hm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To jak jesteś pod opieką fizjo, to możesz dowiedzieć się czym przysiad zastąpić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
Fizjo nie, ortopeda często. Ogólnie dziękuję za tyle odzewu z Twojej strony i poświęcanie czasu na moje pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie ma sprawy. Ale jeśli jest jakiś problem, to warto byłoby z fizjo skonsultowac. Bo od takich rzeczy, to bardziej fizjo, niż ortopeda.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4534
Tato kupił sobie z pół roku temu takie witaminy, a stoją i nawet o nich nie pamięta. (Jak mówiłem, on 20 lat ćwiczy, wygląda super) Coś tam mogą pomóc?
I co najlepiej jeść przed i po treningu? Poza tym, są wakacje i najlepiej byłoby mi iść na siłownię z rana, a wiadomo że od września wraca nauka, więc raczej popołudniami.


Zmieniony przez - loyalty97 w dniu 2017-08-07 14:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
w jakim sensie mają pomóc, jak są nidobory witamin i minerałów to je uzupełnią, jakiegoś działania można nie odczuć. Jak z rana chcesz trenować rana mozesz zjeść jajecznice n śniadanie jak masz odżywkę wpc mozesz jakiegoś szejka zrobić sobie '

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalsza redukcja, czy przerwa?

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium