SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa atletycznej sylwetki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Witajcie , przychodzą cieplejsze dni , a za niedługi czas wakacje , wiec wiadomo plaż i podobne miejsca, w których człowiek chciałby się pokazać z dobrą sylwetką , wiec chciałbym do wakacji wybudować fajna sylwetkę, która nie będzie przypominała siłacza/strongmena tylko osobę która chodzi na siłownię i wygląda symetrycznie :) na siłowni trenowałem 2 lata i już fajnie wyglądałem pod tym względem ale zawsze brzuszka było trochę widać niestety, od jakiegoś czasu nie mogę uczęszczać na siłowanie z zdrowotnych powodów, może się to w kwietniu zmieni, i dlatego wszystko spadło w ręce miał 34 cm a teraz zostało 31, tak samo klatka już nie taka ,placy i bary tak samo, a nogi to masakra, wiec skoro nie mogę ćwiczyć umięśnienia to wpadłem na pomysł ze teraz wezmę się konkretnie za swój brzuszek , tak aby w lipcu mógł się nim pochwalić, znalazłem na strychu jakiś rowerek , i wieczorami najpierw 20 minut ćwiczę na tym rowerku a potema6w robię , dziś będzie mój piąty dzień, i jak myślicie ćwiczyć tak dalej ? da to efekt z 2-4 miesiące w postaci widocznego mniej lub więcej kaloryfera ? i co jeszcze wrzucic by jakos rozwijac swoje ciało na razie nie moge trenowac z obciazenie , ale typowo do odchudzenia/wytrzymalosci. czyli jakies baganie, jazda na rowerku, jedynie co moge to trenowac noge , wiec tez je bede chcial poprawic. wiec co mi polecacie na ten kaloryfer ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
nogi akurat moge z obciażenie, tutaj lewej reki nie moge cwiczyc na silowni bo chora, czyli jak lewa reka odpada to takze cale gorne ciao odpada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
1. Dietanabol 2.treningnabol 3.regenerabol

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
a6w rzuć w kąt. Jeżeli chcesz mieć kaloryfer to jest idealna droga... by go nie mieć. Trenuj brzuch 3 razy w tygodniu. Ułóż sobie diete z bilansem ujemnym aby zacząć spalać. Z ćwiczeń to dałbym coś na dolną partię (unoszenie nóg w zwisie) na początek 2x15 na boczne (skłony boczne) 2x 15 i proste (brzuszki) 2x20. Jeżeli czujesz że któreś z ćwiczeń "nie boli" to zwiększasz o 5 liczbę powtórzeń a gdy dochodzi do 30 to zwiększasz liczbe serii i znów 15. Przerwy na początku ok. 1 min i również możesz według upodobań zmniejszać ten czas.



Zmieniony przez - sinboy321 w dniu 2014-02-10 22:48:50

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
z ta dietą to na razie może być problem, ale poczytam mniej wiecej kiedy jest i co jest, a czego unikać, bo u mnie z dietą cieżko może być. a co z aerobami ? rowerek , biegi, skakanka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
a może jakiś suplement moge wziaść na spalanie tłuszczu ? sylwetke mam normalna , nie widac zeby był gruby ani nic, tylko ze kaloryfera nie widac , a chciałbym go wycwiczyc i zerw wałdu miec, wiec moze to pomoze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
aaa wybacz, zapomniałem. No Aeroby najlepiej w te dni co brzucha nie robisz lub tam jakis ćwiczeń. Tylko odpuść sobie niedziele niech tez to wszystko odpocznie. Skakanka to tak bardziej na rozgrzanie przed treningiem z 5-10min. Biegi polecam robić na początek 30 min i co 3-4 przebieżki zwiększaj o 5 min. Z rowerem w sumie możesz robić tak samo.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Lepiej zrób tą diete i to wszystko przez miesiąc, dwa i zobacz czy tłuszcz leci. Jeżeli nie to dopiero wtedy weź spalacz. Po co brać coś skoro moze tego nie potrzebujesz? Prawda?

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Spalacz dopiero na koniec redukcji

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
No wiem ale pracuje i o diete bedzie ciezko, mniej wiecej tylko bym jadla tyle posilkow ile trzeba i unikla nie dobrych rzeczy ktorych nie nalezy jesc, i do tego spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Kurde tle Ci tych żeńskich zwrotów wyszło że aż myślałem że z kobieta rozmawiamy a nawet nie wiemy :P
Wracając... każda odżywka bez diety jest za przeproszeniem g**** warta.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Przepraszam literówki , No też właśnie i tutaj problem .:< coś sobie popatrze z tą dietą a na razie będę robił tak jak robie 30 min rowerku a potem a6w na razie 5 dnien mam dzis 6 , jak po 20 dniu zero efektów to zacze robic te skosy, brzuszki i rowerek + bieganie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia / Ginekomastia

Następny temat

Redukcja, a potem masa

WHEY premium