SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zakwasów :-(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Po treninug nigdy nie mam zakwasów, jedynie po regeneracji w 1szym tygodniu się jakieś małe pojawiają.
To dobrze czy źle? Czy jeżeli zwiększe ciężar to pomoże?
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Locu, to przez pomyłkę, nie bij Po prostu zapomniałem na początku wkleić link i zanim jeszcze przekierowało mnie na stronę tematu zatrzymałem i dodałem link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja już dawno nie miałem zakwasów, chyba ze po 1 treningu po regeneracji .

a czy to dobrze czy zle hmmmmm chyba nie sugerujesz ze zakwasy sa oznaką dobrego treningu ?? a jeżeli nie masz zakwasów to trening był przeprowadzony niepoprawnie ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja tam sie ciesze jak zakwasow ni ma a nei znaczy to wcale ze trening byl*****owy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
jakis kulturysta kiedys powiedzial, ze jak dzien po treningu wstajesz rano bez problemu to sie op*****lales a nie cwiczyles. chociaz sam przyznam, ze tez zakwasy mam rzadko

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
To dobrze, że nie masz zakwasów. Gorzej jeżeli nie masz bólu mięśniowego z powodu mikrouszkodzeń tkanki-wtedy najpewniej trening nie był najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
A to fajnie :)
A o co chodzi z tym bólem mięśniowym z powodu mikrouszkodzeń tkanki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
inny rodzaj bolu niz zakwasy pojawiajacy sie po cwiczeniach, nie wiem jak to okreslic, zmeczenie z usztywnieniem

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Czy to jest tak zwana "pompa" ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jeśli dobrze napompowały się mięśnie podczas treningu to występuje własnie to usztywnienie z bólem mięśni po jednym lub dwóch dniach po treningu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"czy to jest tzw pompa"

można tak powiedzieć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
ale sama "pompa" to nie to, pompa to obrzmienie miesnia, krotkotrwale, w wyniku naplywu krwi do niego. bol po mikrourazach pojawia sie duzo pozniej. bol przy napinaniu danego miesnia, ale rozny od zakwasu. nie wiem jak to opisac

TŚ, AF-TheCrew

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase!

Następny temat

Kontuzje

WHEY premium