SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak motywacji

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 415
Siemka.
Chciałem zacząć ćwiczyć, ale kompletnie mi brak motywacji. Jeszcze gorzej się czuję(chociaż powinno być na odwrót) jak widzę w moim wieku gości którzy na prawdę już do czegoś doszli, albo chociaż ostro ćwiczą.
A mi się tak jakby nie chce, choć z jednej strony chce :P
Nie wiem jak to wytłumaczyć, co zrobić żeby się pobudzić do ćwiczeń?
Pozdrawiam

BG

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 521
albo poprostu nie chodz sam na silke tylko z jakims kumplem we 2 lepiej
sa jakies tez tam sposoby zeby sie motywowac prze snem wyobrazajac sobie jak np masz wielka klate itp ale to juz za duzo pisania

PS
sry za dubla

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
kup karnet na siłke, bedzie Ci szkoda marnować hajsu więc siłą rzeczy zaczniesz ćwiczyć.

Idź z kumplami ćwiczącymi (jesli masz takich) na plaże/techno balet, oni wyrwa dupy a Ty bd pilnował ręczników/piw.

takie problemy to mają panienki wiec sie ogarnij. Jak Ci sie nie chce to sie nie zmuszaj bo i tak c*** z tego bedzie. Pooglądaj sobie fotki userów w galerii zdjęc, moze sie zmotywujesz.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Za******laj i tyle, nie ma że chcesz efekty bez wysiłku bo tak robią frajerzy tylko. Musisz sobie odpowiedzieć co chcesz osiągnąć i co jesteś w stanie w tym kierunku zrobić- ewentualnie przerzuć się na mniej wymagający sport, np szachy.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
tg3 - nie ma co go bluzgami zmuszać. Nie kazdy musi i powinien ćwiczyć. Im mniej ćwiczących tym mniejsza konkurencja

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
A dla mnie motywacja bylo zerwanie z dziewczyna..kiedys juz cwiczylem ale zostawilem to dla niej i powiem ci ze powrocilem w wielkim stylu..6miechow na lux diecie z suplami i nie tylko i teraz panne zal dupe sciska bo juz nie jest ze mna i bardzo chce wrocic..ale to tylko moj przypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
W sumie tez na poczatku nie moglem sie zmotywowac. Cwicze sam u siebie w domu...brak motywacji u mnie trwal przez jakis miesiac. Pozniej polamalem sobie noge a wiec przerwa byla. Po tej przerwie wrocilem nna silownie i tak juz cwicze z 8 miechow. Tylko jedna przerwy tygodniowa zrobilem bo plecy mi wysiadly. A tak cwicze i cwicze sumiennie...moze wam to sie wyda smieszni eale czasami gdy cwicze to sam sie do siebie smieje....sprawia mi to taka radosc ze mala bania oO Mam nadzieje ze takie samopoczucie zostanie mi jak najdluzej. No i to przyszlo tak od siebie...silownia musi ci sprawiac radosc....nic na sile. No procz wyciskania :D

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7664
Może masz rozdwojenie osobowosci? %) Jeśli chcesz zacznij ćwiczyć , wg mnie większa motywacja przyjdzie z czasem.
Z resztą durne to trochę..albo chcesz ćwiczyć bo masz jakimś tam cel lub po prostu lubisz ,albo nie, ot co !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Nie zaczynaj z twoim podejściem proponuje szachy !

To sport dla cierpliwych nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Szachy to królewska gra i nie tak łatwo dobrze nauczyć się w nią grać. Dziwią mnie takie stwierdzenia jak te powyżej.

A co do autora tematu: jak Ci się nie chce to sobie odpuść i wróć za dwa miesiące, jak zobaczysz że flaczejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
on jeszcze nie zaczął więć juz jest flakiem. Niech wróci za dwa miesiące ale jak zobaczy że furory nie robi

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
A no tak, nie doczytałem
Autorze tematu życzę Ci powodzenia, bo na pewno będzie potrzebne.

Zmieniony przez - Pavlov_DD w dniu 2010-07-08 20:19:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

wygląd z profilu

WHEY premium