SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu i efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6051

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Męszczyzna

Płeć

22

Cel

masa

Waga

85

Wzrost

179

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca 3 zmiany 5-6 dni/tyg trening 5-6 dni/tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

machanie hantelkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
deja vu
Aga, ale kolega jajek nie lubi ... Poza tym, ja wredna jestem, ale moim zdaniem 4000 kcal to jakis kosmos.



ehhh...no tak jajka

Też nie wiem skąd na 4k się wzięło...wyliczenia "na oko" i dodawanie kalorii ot tak sobie...to trchę zabawa po omacku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
piekarnik mam rozj**a...
mam go naprawić ale ciągle odkładam XD
3400 teraz wciskam jakimś cudem i chudnę.. ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak wspomniałam już ostatnio, istotne będą badania. Ot...więc nie odkłądaj jak naprawy piekarnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Obejrzałam sobie filmiki w tym wątku https://www.sfd.pl/za_długa_rozgrzewka_do_one_rep_max_-t1130836.html i wcale nie wiem, czy masa i nadwyżka kaloryczna to dobry pomysł .. Ale Autor wszystko robi w sposób.. hm.. "alternatywny"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
biegam po lekarzach jak jakiś hipochondryk ..
wczoraj keratyna i do jedzy (zastepujacej moją.. jak mówiłem nic mi nie dała), dziś TK za 2 tyg wyniki i do mojej bo wróci,
po dentystach non stop.. 3 zęby w 2 tyg straciłem, do chirurga kilka razy (nie ważne..)
ciągle coś.. ;c czy to nie za wiele jak na mój wiek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
deja vu
zrobiłem inną rozgrzewką to się przydusiłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
sam na to pracujesz, kiepsko jesz, treningi jakieś .. delikatnie rzecz ujmując "dziwne' i w ilości 6 tygodniowo.. Na tamtych filmikach, tak jak już tam ktoś wspomniał, to bf wydaje się znaczny, a to ma znaczenie dla wyboru celu treningowego

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
teraz trenuje 3-4 razy na tyg... wiem jestem j**anym słabym grubasem bez przyszłości ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
chyba sprzedam całą siłkę.. dam se spokój i zamknę się w sobie.. wszystko robię źle jak zwykle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Do rzeczy ...dostałeś kupę rad tutaj, kolejną kupę w wątku posłanym przez Deja, weź to przetraw i zrób z tym co uważasz, nikt Cię tutaj za rączkę prowadził nie będzie ...
Bo to trochę nie o to chodzi.




Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-12-09 14:58:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryczność posiłków

Następny temat

Ile aminokwasów egzogennych po treningu?

WHEY premium