SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu i efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6052

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Męszczyzna

Płeć

22

Cel

masa

Waga

85

Wzrost

179

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca 3 zmiany 5-6 dni/tyg trening 5-6 dni/tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

machanie hantelkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
spox rozumiem.
co do diety nie wiem co dodać już, co ująć i ile jak, pogubilem się doszczętnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68467
Proponuję zwyczajnie spróbować jeszcze raz, po kolei. Wstawić jadłospis, a my pomożemy poprawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
no to w sumie dużo się nie zmieni od tego co wrzuciłem ostatnio
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie do końca rozumiem w czym problem. Nie jesteś w stanie zjeść większych ilości kcal, przez co nie ma efektów? Dostałeś więc poradę aby zwiększyć ilość źródeł tłuszczów w diecie, które objętościowo są bardzo małe a zwiększają znacznie kcal. W czym więc dalej problem?
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
no to proszę to jest koniec tego co planowałem jeść ale jak widać problem jest taki, że jest za mało kcal.. o co najmniej 800.
-oliwy mam nie nadużywać ale do serduszek dodać mogę.. po 20ml około
-gainery nie
-chałwy nie
-owsiane dodawać to zły pomysl
-orzechów nie powinienem (ostatnio mam kruche zęby)
-ryby nie bo raz się strułem i nie mogę na nie patrzeć
-migdały są trochę za drogie.
czy jest coś co mogę dodać do posiłku bądź między posiłkami co dobije mi 800kcal ?


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
nie.. po prostu nie jestem w stanie dużo zjeść.. te 2600kcal które mam powyżej i tak już mi sprawi problem.. ale to i tak za mało.. według BMR moje zapotrzebowanie to :
WSKAŹNIK BMR
1964 kcal
ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
3388 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie widzę w dalszym ciągu problemu. Skoro orzechów/pestek/wiórków kokosowych nie możesz gryźć, to dodawaj je do koktajli, deserów lub rozgniataj. Np 50g do śniadania. Tego masła to już mniej niż 5g nie mogłeś dać. Daj go 30-40g. Do kolacji 30g oleju kokosowego. Do serc po 15ml oliwy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
o kurde ..
wiem wybrałem najgorsze orzechy jakie się dało..
mam dodać 30g oleju kokosowego do serka po prostu ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dodaj tam gdzie masz ochotę i spożyj również tak jak masz ochotę. Widzę, że masz problemy z komponowaniem przepisów na posiłki, więc zapraszam do działu kuchnia sfd:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68467
A ziemniaki? Makaron? Ja bym zmniejszyła ilość owsa do 50-70g, a wrzuciła coś innego. Zęby niestety mogą być kruche od niedoborów wapnia czy wit.D - to sygnał, by bardzo się przejąć jakością diety, m.in. unikać wędlin z uwagi na fosforany i unikać nadmiaru drobiu (też ma dużo fosforu). Kasza kuskus ponoć jest w większości przypadków podrabiana - sprawdź czy w składzie jest pszenica durum czy zwykła. Makaron 100% durum wyszedłby chyba taniej, a to produkt, który dość łatwo wchodzi i nie powoduje problemów jelitowych, tak jak pełne ziarna.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryczność posiłków

Następny temat

Ile aminokwasów egzogennych po treningu?

WHEY premium