SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu i efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6055

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Męszczyzna

Płeć

22

Cel

masa

Waga

85

Wzrost

179

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca 3 zmiany 5-6 dni/tyg trening 5-6 dni/tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

machanie hantelkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ta dieta była już wielokrotnie krytykowana. I ja się nie dziwię, że nie możesz jeść, chociaż pisałeś gdzieś, że płatki owsiane z woda są apetyczne i nie możesz się ich doczekać. 200 g płatków owsianych to przeciętnego człowieka zatka i zniechęci do jedzenia, nie mówiąc o tym, ze jelita może podrażniać. Moim zdaniem masz horrendalna ilość białka jak na masę, a białko też łaknienie hamuje, przetworzone, such i niesmaczne produkty. jajka daj, bardziej tłuste mięso, owoce, wartościowe źródła ww - kuskus to taki fastfood, tłuszczy żadnych normalnych - w sensie zdrowych nie ma.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
myślę o takim pokręceniu diety ;)
chciałem rozpisać co chcę zmienić ale wolę zrobić drugi zrzut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
eee płatków miało być 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Płatki z oliwą?

Też pyszne

Nie możesz zrobić jajecznicy, jajek sadzonych albo normalnej owsianki do której dodasz źródło białka i tłuszczy (np. odżywkę i trochę orzechów, owoc jakiś?)

Z kuskusem nic się nie zmieniło, to bardzo bardzo przetworzona pszenica - są ryże, kasze. ziemniaki, bataty

Co do kajzerek, nadal w doktrynie dominuje pogląd, że to syf..

Serek wiejski od biedy moze być, ale niekoniecznie codziennie - to tez wyższa forma przetworzenia niż np. twaróg półtłusty czy mozarella

Tłuszcze nie kończą sie na oliwie...

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
2 kajzerki (100g) i tak jem w pracy bo nie lubię jeść dużo między zapierdzielaniem, tam wędliny, normalnego masła nie liczę.
jajecznicy nie za bardzo... mam straszny uraz do jajek.
myślałem o zmianie serka wiejskiego na twaróg sernikowy mielony :D
trochę pieprzu, soli, oliwy z 5g i może jakaś cebulka do tego 2 świeże bułeczki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
To się zdecyduj albo się przyłożysz i zaczniesz rozkręcać metabolizm albo sobie daruj. Kanapki nie jajka nie to co? Twarogi sernikowe są przetworzone kiepskiej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68467
Mając problem z ilością jedzenia, nie wciąga się śmieci typu białe bułeczki... One tylko zapychają, a wartości odżywczej tyle co nic.
A twarogi sernikowe to rozwodniony ser, często ze zbędnymi dodatkami. Dużo gorsza opcja, niż zwykły półtłusty twaróg, który też można zrobić z oliwą czy śmietaną i różnymi dodatkami.
Ostatnio trafiłam na gotowy rozdrobniony (po prostu pokruszony) twaróg firmy Mlekowita w paczkach 500g - smaczny i szybki w przygotowaniu, polecam na spróbowanie:
http://www.mlekovita.com.pl/twarog-sypki/ 



Zmieniony przez - M-ka w dniu 2016-12-02 16:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
mm... no dobra to zamiast serka wiejskiego, to na kolacje twaróg z oliwą, pewnie coś koło 200-250g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
no to wychodzi takie coś.
mogę od jutra spokojnie ? czy jeszcze jakieś sugestie? uwagi ? propozycje ?
dodałem jeszcze suszone banany do owsianki, to chyba nie grzech ? :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryczność posiłków

Następny temat

Ile aminokwasów egzogennych po treningu?

WHEY premium