SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No mleko, też...duże ilośći masz, kukurydza jak sama jej nazwa mówi -słodka, więc też lepiej wziąśc marchewkę pokroić z sałatą...Prób raz jeszcze coś poukładać ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 110
To smalec z jajecznicy do kurczaka wrzuce, a co zamiast takiego sosu mogę dodać? Bo suchego ryżu nie podołam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Papryka + pomidory + łyżka stołowa oliwy do smaku czosnek wyciśnij i dodaj bazylii czy innych przypraw. Weź to ugotuj na patelni i masz super SOS.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Możesz go wymieszać z oliwą z oliwek, a suchy ryż, by nie był za suchy gotuj w wiekszej ilosci wody i mniej odcedzaj :O
Poświecenia są godne podziwu :) Ja tez wiele rzeczy jem nie tak jakbym chciała ;) Ale efekty są, wiec jem dalej :D Kwestia przyzwyczajenia, a sosik tez mozesz z masełka klarowanego + orewgano, cebulka, czosnek, bazylia ...kurkuma ommmm pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 110
Tak jak pisałem najbardziej liczy się tu dla mnie cena. Ryż brązowy odpada bo jest 2x droższy. Co do mleka, to wywaliłem z jadłospisu cały nabiał, bo jadłem duuuużo jogurtów, maślanek itp. ale z samego rana mam problem z przełknięciem czegoś innego jak produkty mleczne, nie wiem czym mógłbym zastąpić to mleko :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
To nie jedz śniadania, wcale nikomu do szczęścia tak naprawdę nie jest potrzebne. Nasz organizm rano jest nastawioną maszyną na spalanie tłuszczu, ładując w siebie od rana węglowodany automatycznie to zatrzymujemy, podnosimy insuline i jesteśmy w d... :D. A mleko możesz zastąpić wodą, mleko to syf, stosunkowo dużo cukru do ilości białka, ogólnie nie wiem czemu to ludzie piją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Meshack
Tak jak pisałem najbardziej liczy się tu dla mnie cena. Ryż brązowy odpada bo jest 2x droższy. Co do mleka, to wywaliłem z jadłospisu cały nabiał, bo jadłem duuuużo jogurtów, maślanek itp. ale z samego rana mam problem z przełknięciem czegoś innego jak produkty mleczne, nie wiem czym mógłbym zastąpić to mleko :/


Chłopie idź do biedronki i kup ryż SUPREME:
4x100 gram
Brązowy - 2,15 zł
Paraboliczny - 2,15 zł

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Poza tym moim zdaniem diete masz bardzo kiepską, cały dzień ładujesz w siebie węglowodany, robisz wyrzuty insuliny, pomijam fakt, że masz tam troche syfu... Będziesz się naprawdę długo męczył z tą redukcją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Dżem - out, SOS dawtona - out. Zamień to na swój sos robiony z warzyw (10 min. roboty). Dostarczaj więcej brązowych węgli a przede wszystkim dodaj białko do kolacji.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Wklej rozpiskę po eliminacji zbędnych produktów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego Najlepszego w 2016 roku !!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Kto ma szanse na sukces w nowym roku?

WHEY premium