SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak apetytu - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
K2J56CAB
Dostarczaj więcej brązowych węgli a przede wszystkim dodaj białko do kolacji.

? :D znam tylko ww proste i złożone :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
aesthetic92
K2J56CAB
Dostarczaj więcej brązowych węgli a przede wszystkim dodaj białko do kolacji.

? :D znam tylko ww proste i złożone :o


Oj chodziło mi o brązowy ryż/makaron.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Nie musi jeśli nie lubi, sa lepsze zamienniki, np ryż basmati, dużo smaczniejszy od brązowego i 3x krócej się gotuje, pieczone ziemniaki(w całości z łupiną) moim zdaniem jedno z najlepszych źródeł ww, sprawdzają się dobrze na redukcji, są tanie i dobrze zapychają, poza tym są bogate w potas. Makarony według uznania, ja nie przepadam, jeśli ktoś lubi można śmiało włączyć do diety.


Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2016-01-01 17:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
aesthetic92
Nie musi jeśli nie lubi, sa lepsze zamienniki, np ryż basmati, dużo smaczniejszy od brązowego i 3x krócej się gotuje, pieczone ziemniaki(w całości z łupiną) moim zdaniem jedno z najlepszych źródeł ww, sprawdzają się dobrze na redukcji, są tanie i dobrze zapychają, poza tym są bogate w potas. Makarony według uznania, ja nie przepadam, jeśli ktoś lubi można śmiało włączyć do diety.



Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2016-01-01 17:09:55


Napisał, że ryż jest za drogi dla niego, więc mu dałem do zrozumienia, że nie jest drogi.
Czytaj ze zrozumieniem.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ma węgli od wyboru do koloru białe, ciemne ...i cenowo jak widać, kolosów nie ma. Ani za RYŻ, ani za ZIEMNIAKI...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego Najlepszego w 2016 roku !!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Kto ma szanse na sukces w nowym roku?

WHEY premium