SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldek z IP- Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
tak nowe serie trenu miałem niestety cos tam działał ale bez rewelacji tam jest nie 150mg a 25-30mg góra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
ja tez testowalem ta nowa serie Ip bralem 2ml-300mg/ed deklarowanego stezenia bow iedzialem ze to sciema i tak gowno poszlo a jak z Ec bralem to klepak na maxa kozak jak sam s****ysyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
chlopaki ale musicie sie jeszcze okreslic o ktorym trenie z ip piszecie bo ten acetat co byl jeszcze ostatnio to nie mial 150 tylko 75mg jeszcze w bialym pudle i nie znam osoby co by narzekala a bily to osoby konkretne a nie pajace, trenu z ip jest kilka rodzaji a dokladnie 4 lacznie z najnowszym trenbolac-kiem (tren ac/mester prop)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
po 1 a co maja pajace do tego bo nie rozumiem a po 2 mi chodzi o tren z Ip nowy 150mg/ml nie dziala sam sie przekonalem i nie mow za kogos jak dziala tylko za siebie a jezeli nie brales to wiesz.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
tren acetat bo nie okreslilem wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
pajac rozni sie tym ze na niego czesto cos nie dziala bo zezre 2 kanapki z dzemem i mysli ze jak wbije wiadro koksu to mu cos pomoze, nie musze wbijac zeby znac opinie, wystarczylo napisac ze najnowszy ocet w zielonce jest kaszana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
nie wiem jak ten acetat ale tren base z IP klepie bardzo dobrze, juz kilka znajomych osob wbija lub wbijalo i sa bardzo zadowoleni. Ogolnie towar z IP stal sie teraz bardzo popularny, bo tani a naprawde dziala. Sam skusze sie na ich boldka do cyklu, bo nie mam ochoty bic gen-fara codziennie.

MAŁOLAT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 493
Super panowie hehehe Chodzi mi o boldka nie o Trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
Zaden boldek powyzej 1ml=50mg nie jest dobry to czyste wałki ;] Działac dzialają tylko z jakim skutkiem.

Mocy przybywaj ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 436 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8779
bilem Ganabol pozniej zmienilem na AXIO i nie zauwazylem roznicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex - KIEDY EFEKTY ???

Następny temat

Masa !

WHEY premium