SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldek z IP- Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
ani base ani acetatn z nowej seri nie klepie dobrze chłopie dieta była scisła i oba treny dupy dały wiec mi glupot nie gadaj ze dziala swietnie Biłem base co 2 dzien a poźniej codziennie i tak była kaszana przeżuciłem sie na tren acetan nowy w zielonym tez kartyoniku i kaszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
Axion ma swieta racje ja mialem to samo i juz pisalem to wyzej bic 300mg/e2d trenu acetat i nic nie czuc to chyba cos znaczy co nie irko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
sp0x nie masz w ogole racji, boldka spokojnie mozesz zrobic 300-400mg/ml, wszystko zalezy od producenta, ja osobiscie nic z ip bym nie wbil bo nie mam przekonania do tej firmy, to firma dla oszczednych, ktorzy lubia dreszczyk emocji

MgB6 dlatego ci napisalem zebys sie okreslil o ktory tren chodzi bo ten o stezeniu 75mg/ml robil podobno bardzo fajnie


Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-04-12 16:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
takie odpowiedzi mnie lecza "podobno" albo na mojego kolege dziala bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ale czlowieku **** mnie obchodzi co cie leczy, mi wisi akurat opinia twoja jak i 99% osobom z tego forum w porownaniu do kogos kto siedzi w tym od lat, jak jeszcze 10 lat powbijasz i potem mi napiszesz czy cos dziala czy nie to wtedy ladnie sie uklonie i ci podziekuje a narazie opinia 18latka czy tam 22 latka siedzacego miesiac na forum znaczy wiesz ile.... to "podobno" pisal czlowiek ktory startowal teraz w debiutach, ty gdzie startowales? do sklepu po mleko? starzu masz 2,5 roku silowni a ja slucham tych co maja 20lat w wbijaniu
napisze ci inaczej bo normalnie nie dociera do ciebie, tren 75mg, ktory byl ostatnio w obrocie dziala, nie wiem kiedy to do ciebie dotrze? jak ci gregor, mq czy moze ktos inny ma ci napisac?

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-04-12 19:47:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1348
irko racji moze nie mam ;] ale uwierz mi jaka firma underowa ci upcha wiecej niz 50mg na 1ml ;] Chyba nie ma takich ;] Jaka to by byla rozrzutnosc ;]

Mocy przybywaj ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
sp0x dobra firma ip kolo dobrej nawet nie lezalo, wbij sobie bolda swissa i porownaj mg do mg genfara, powiesz ze genfar gorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
irko123 - tak sie składa ze znam tego pana o którym piszesz i on cwiczy dopiero 11 miesiecy przykozaczyłeś co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
a tak po za tym pokaż mi tren z nowej serii co ma 75mg ? albo ze starej serii ? Ten ze starej miał 100mg nowy ma 150mg mozesz walic i po 450mg na dzien moze cos poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 571 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21629
może 150 mg jest w całej butli tylko ******lnęli sie w opisie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex - KIEDY EFEKTY ???

Następny temat

Masa !

WHEY premium