SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol jajek podczas HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
takie wielke forum a nie znalzlem takiego problemu. Jestem na 6-7 tygodniu prop 100mg e2d, npp 50mg e2d. Postanowilem zaczac bardzo delikatnie atakowac HCG bo troche sie jadra zaczely kurczyc. Powbijalem najpierw 250j e2d przez 2 dni - zero efektu. Kolejne e2d poszlo 500j - zero efektu, do tego jajka zaczely lekko pobolewac, pomyslalem sobie ze moze HCG sie rozkreca powoli, jajka ruszaja do pracy stad ten dyskomfort z lekkim bolem wiec walnalem znow 500j e2d. Bol nadal taki sam, a rozmiar jajek bez zmian, moze nawet odrobine mniejsze. Przedwczoraj uderzylem 1000j i juz po kilku godzinach do teraz normalnie jajka nap*****laja ze nie moge myslec o niczym innym. Ciagly, nieprzyjemny bol, tak jak bym w jajka pstryczka dostal plus lekki bol podbrzusza. Rozmiarowo jadra nadal takie same, czyli ogolnie pomniejszone.
Nie pierwszy raz bije HCG i nigdy takich jazd nie mialem zeby tak bolalo. Na forum tematow rowniez jak na lekarstwo z takim problemem. Dzis wychodzi kolejny dzien bicia jesli przyjac ze powinienem uderzc e2d. Co robic? Bic dalej? Ile?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
e tamm... Jak boli to rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
slac no ci mowie boli jak hooj. Wiesz jak to z jajcami ciezko ocenic czy rosnie jak nie ma jakiejs wiekszej zauwazalnej roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
czasami też tak miałem nie przekraczaj jeśli jesteś jeszcze w trakcie cyklu tych 500 j.m. raz w tyg,jak skończysz cykl to polecisz hcg 500 j.m. przez 3-4 tyg i powinno być ok.Osobiście to jak miałem 5000 rozrobione w trakcie cyklu to wbijałem po 1000 j.m. co 2 dni,ale to były długie cykle i wtedy tak robiłem co kilka tyg.Jeśli ten cykl jeszcze będziesz leciał długo to mozesz o tym pomysleć jeśli jednak niebawem będziesz z niego schodził to w ost tyg propka zaczniesz hcg 500 j.m. co dzień lub 1000 j.m. co 2 dni przez 4 tyg i powinno wszystko wrócić do normy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
lodzianin jak zwykle z konkret porada. Dzieki wielkie, nie wiem czy to zabrzmi odpowiednio ale ciesze sie ze tez tak czasem masz bo przynajmniej wiem ze nie jestem sam heh. Chcialem jeszcze pociagnoc propka ze 3 tygodnie, npp juz sobie odpuszczam wiec zrobie jak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
przymierzam się do czegoś podobnego, npp walisz od początku z propem?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500 iu to raczej nie dawka po której chce jaja urwać _ jeżeli ból podbrzusza, kanałów i jaj to raczej zalecal bym wizyte w boordelu

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-04-20 10:29:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
a jak po hcg nie powiekszaja sie jadra a po innych powiekszaly?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
npp od 2 tygodnia propa. Kilka dni temu przestalem bic nandro. Zawsze bilem HCG na koniec cyklu po 1000j i jajka wracaly do normy po 1 gora 3 dniach, nigdy nie pamietam zeby az tak bolalo. Dzis juz kolejny dzien jak napieprza, musze bez majtek chodzic bo jakikolwiek ucisk jeszcze to poteguje. Jedyny pozytywny fakt to ze chyba odrobine sie powiekszyly, tzn nabraly pelniejszego ksztaltu i sa jakby twardsze. Sprawdzam co okolo godzine wiec ciezko wylapac roznice, wiecie jak jest jak cos sie dzieje nie tak to ciezko sie oprzec zeby nie sprawdzic co chwile.
Sex mam regularny wiec o spuszczenie z kija raczej nie chodzi.
Biore dodatkowo 400mg B6 ed, oraz ATD z Chaparral Labs po 1 tableteczce ed

Zmieniony przez - google2406 w dniu 2012-04-20 21:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
no a weź tu słuchaj tych mądrych cp proponują 5000iu nie doś ze znieczulisz komurki leydiga to jeszcze estro i w ogóle... Bij 250-500iu 2-5 razy w tyg nie wiecej i nie cześciej. moze po prostu sa przepracowane bo ledwo sie zaczely kurczyc a Ty dowaliles tyle hcg dodatkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Dobra panowie chyba odkrylem co jest nie tak i skad ten dziwny bol. Troche wydaje mi sie ze zamotalem bo bol jajek po hcg swoja droga, ale najbardziej chyba dokuczal mi bol w dolnej czesci brzucha promieniujacy az do jader. Bol brzucha byl na 90% spowodowany tym ze napiedralalem 400mg B6 ed na raz + ATD. Wnioskuje po tym ze HCG bije nadal delikatnie po 300-500j a te dziwne orale odstawilem i bol minal w ciagu lekko ponad 12h. Co o tym sadzicie? BTW jadra sie powiekszaja
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unigen Sustan 250 + 100 mety 10mg

Następny temat

Nie schodzimy z bombeczki...

WHEY premium