SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból jąder na zmianę

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Witam, mam ostatnio mały problem. Od jakiegoś czasu boli mnie prawe jądro, nie jest to jakiś super dokuczliwy ból, ale czuję dyskomfort. Jest to ból jakbym się gdzieś uderzył. Kiedyś zdarzało się że mnie bolało ale lewe, ale teraz się odwróciła sytuacja. Szukałem w internecie, ale nie za bardzo idzie coś znaleźć. Czy macie jakieś sugestie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74
Miałem podobny problem kilka dni temu. Podobny dokuczliwy ból.
u mnie najprawdopodobniej zapalenie pęcherza lub jądra.
byłem prywatnie na usg w certusie (85 zł) wykazało płyn w mosznie co może wskazywać zapalenie.
Idź do specjalisty bo...z jajami nie ma jaj
sprawdźceny wizyt i najlepiej żeby usg zrobił urolog na wizycie - wyjdzietaniej. u mnie wyniesie 85 zł usg certus i 100 lub 130 zł (bez usg lub z usg) urolog.
na nfz nie ma chyba co czekać bo terminy odległe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie ma co gdybać przez forum. Idź do lekarza. Pewnie dostaniesz skierowanie na USG jąder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
A może się gdzieś uderzyłeś?Jak tak to suń lepiej do lekarza bo może to być skręt jadra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Czyli jednak będę się musiał wybrać do lekarza. Nigdzie się raczej nie uderzyłem więc lepiej spytać lekarza. Wydaje mi się że gdyby to był skręt to już dawno bym był u lekarza. Dziwne tylko że lewe samo przestało. Dodam jeszcze że we wakacje mi odwaliło i stosowałem kwas DAA firmy activlab, który jednak zadziałał na mnie w drugą stronę, brak porannych wzwodów, brak czynności seksualnych (chyba wiadomo o co chodzi :D ) więc po kilku dniach to wywaliłem, ale do równowagi wróciłem po kilku miesiącach. Wtedy pojawiły się bóle, najpierw lewego jądra które ustąpiło, teraz prawego. Mam tylko nadzieję że nie narobiłem głupot, czasem w walce o kilka cm obwodu można zrobić sobie wiele szkód :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
Z tego co napisałeś można wywnioskować że miałeś pewnego rodzaju "bloka"jak po koksieW tak młodym wieku nie ma co kombinować nawet z naturalnymi boosterami testo.Brałeś coś jeszcze do tego DAA czy całkiem solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
No jakby blok to się zdarza na DAA, czytałem że jakiś hormon się podnosi razem z LH i testo i wtedy taki blok występuje, po jakimś czasie brałem witaminy b, bo podobno regulują ten hormon. Poziom teścia wynosi u mnie 540 jednostek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 765
Pewnie podbiła Ci prolaktyna i przez to całe zamieszanie.No tak,kwas DAA należy do jednych z najmocniejszych naturalnych boosterów teścia,a co do wit. z grupy b to b6 coś tam reguluje ale w dużych dawkach.Już lepiej gdybyś zastosował jakiś preparat minerałowy na noc jak ZMA np.bardziej by pomógł i nie zaszkodził jeśi miałbym coś polecić dla Ciebie w tak takim wieku.Pozdr młody człowieku: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Brałem olimp multiple sport, tam wit. b6 jest 18,8 mg czyli 1343%. ZMA to mg, wit b6 i cynk. Aktualnie biorę mg i b6, ten cytrynian co reklamują. Dokupię cynk i gitara. Po nowym roku do lekarza jak ból nie ustąpi, póki co trening klatki :D Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9287
objawy,które opisujesz oraz znaczny wzrost libido miałem w tamtym roku po ok.6 ciu tygodniach brania DAA w ilości 4 gramy dziennie.Wykonałem badania USG.Wynik lekkie zapalenia najądrza.Antybiotyk 10 dni,brak poprawy.Po ok.miesiącu od odstawienia DAA samo przeszło. Tylko ja mam 42 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Zamiast ćwiczyć bierzesz nieumiejętnie bez pojecia suplementy i to jest efekt przydałby by ci się taki ostry trening żebyś dostał w d...... i odechciło ci się głupot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 490
Uwierz kolego że ćwiczę ciężko. Nie było treningu, po którym bym nie miał zakwasów. Masz rację to głupota z tym suplem, teraz więcej czytam i analizuję, mam więcej dystansu i samodyscypliny. Wiem że kulturystyka to maraton a nie sprint. Kolego jeśli Ty nie popełniłeś nigdy błędu to chylę przed Tobą czoło :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po kontuzji ...

Następny temat

Bark

WHEY premium