SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból w okolicach jajek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem od 2 tygodni na moim pierwszym cyklu - 200mg prolo c5d
w ciągu ostatnich kilku dni zauważyłem ból w kroczu (dokładnie w miejscu gdzie kończy się moszna), pojawia się on dość często, z tym, że trwa tylko kilka sekund
miał ktoś coś takiego? jest się czym przejmować?
podczas cyklu stosuję dodatkowo arimidex 0,5mg c2d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3836
uciac jaja i po krzyku:D a tak na serio to jedynie lekarz cie czeka, bo z takimi sprawami zartow nie ma

"...i zeslal NAS Bog na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie" Polish Special Forces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1882
jak cie cos boli to idz do lekarza przez forum cie nikt nie wyleczy...

no i przeczytaj regulamin

;)
---
Nie pisac do mnie w sprawie koksu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
jaki to jest ból? może kłujący ale dosyć intensywny? z tego co piszesz same jajka nie bolą tylko w kroczu.

bez arimidexu śmiało się tu obejdzie, to nie są duże dawki testosteronu aby stosować tak silny inhibitor. cynk wystarczy.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Moze za mocno targasz tapira i cos sobie ponadrywales?

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
to nie jest prostata??

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ja miałem takie coś ze dwa razy...i mrowienia w jądrach...ale stwierdziłem że plemniki sie gotują...to im nie przeszkadzałem do tej pory nie wiem co to było

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Trol pewnie chcialy wyjsc na wolnosc,a Ty je twardo trzymales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
danutha-
albo jakas infekcja albo prostata...
najlepiej sie udac do urologa i po problemie-ja bym nie poszedł bo mogłbym go zlec jakby chciał mi prostate badać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ale jak już sie zabrałem do tematu to mówie Ci...zawsze wychodził mi taki nieład artystyczny...jedna plama na łóżku jedna na dywanie dwie na ścianie...mówie Ci...cudnie się to komponowało z otoczeniem...aż żal było po ścierke lecieć

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
jak boli to rośnie

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
jakby to było prawdą...to kobiety miały by coś w stylu wodogłowia od samej migreny...to tylko taki przykład

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opuchlizna po oxie i dlugie zakwasy

Następny temat

jak troche oszczedzic

WHEY premium