SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciekawostka podczas iniekcji z hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
Witam,
Dzisiaj miałem dziwną sytuację podczas robienia zastrzyku z hcg ( robił mi kolega podskórnie, chłopak jest ratownikiem medycznym ), igła nie chciała wejść w fałdke tłuszcu,a jak sie przebiła to trzeba było uzyć sporo siły żeby pompka się ruszyła po czym cisnienie wybiło strzykawke,a igła została w fałdce tłuszczu, spiąłem mięśnie brzuha podczas zastrzyku co nie zmienia faktu, że zastrzyk robiony był przecież podskórnie ( teraz szczypie miejśce robienia iniekcji ),igła 0,5, strzykawka insulinówka, leżała 5 dni w lodówce ( drugi zastrzyk ), więc wszystko ok.nigdy wcześniej nie spotkałem się z czyms takim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Ja miałem tak ostatnio dwa razy, i to tylko w prawym udzie, nic sok nie chciał lecieć to cisnąłem tak mocno że wybiło pompke z igły i cały sok mi się rozlał po nodze, wczoraj to samo tylko już nie cisnąłem tylko wbiłem w drugą nogę, może ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
El Zet podejrzewam ze już wiele poszło inj w ta nogę i są zrosty. Stad sie to bierze. c a igłą nie była tepa ? Plus wada fabryczna ze np przytkana? Zakładając nowa czy była z poprzedniej inj? Lub poprostu jesteś krokodylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
No igła była za każdym razem świeżo rozpakowana, przyznam że już sporo strzałów poszło w to udo ale w drugie tak samo, więc z tego wynika że jednak jestem krokodylem Dundee

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
miałem to samo w szpitalu podczas miejscowego znieczulania kostki przy wyciąganiu śruby, igła strzelała doktorkowi 2 razy jakby ją ktoś pod sprężarkę podłączył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
insulinówki już tak mają ,że się przycinają...

BTW - nie umiesz zrobić sam tylko znajomego wołasz?

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska odbloku. 1-11 prop/prolo

Następny temat

hgh a rozstępy

WHEY premium