SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks, rzeźba, treningi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Witam wszystkich, mam 15 lat, ważę 64 kg i 168cm wzrostu. Mam przygotowaną dietę i od wczoraj stosuję ją, Moje pytanie brzmi czy trenując boks + stosując dietę da się zrobić rzeźbę (albo po prostu zmianę sylwetki z takiej jaka teraz jest) w takim wieku? Lecz mam trochę wątpliwości dotyczących boksu. Nie jestem typem dziecka które się co chwile bije itp (biłem się 2 -3 razy). Nie którzy uważają, że boks to sport dla ludzi którzy chcą się tylko bić, to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
A mam jeszcze jedno pytanie, jak nie będę przestrzegał określonych godzin (bo nie ukrywam, że czasem nie mam jak i jeden problemem z tych jest to, że ciężko mi zrobić niektóre dania) to czy coś zmieni? Czy mogę np. czasem nie zjeść jednego posiłku albo np. jeść ale nie o tej samej porze codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
co do pytania o sylwetke, na pewno ulegnie poprawie, jednak masy miensiowej samym boksem nie rozbudujesz

co do pytania o bicie - glupoty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
j/w nie słuchaj takich głupot.

Mógłbyś dorzucić jakiś trening siłowy np 3x w tygodniu do tego boksu, wtedy i masa pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Mógłbym wam podać moją dietę jaką sobie ułożyłem i powiedzielibyście czy coś nie tak, co poprawić itp? Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące boksu, czy w boksie trzeba być szybkim? Bo z tego co słyszałem to niektórzy mówili, że jak się nie jest szybkim to nie ma się szans na ringu. Jutro zamawiam sobie hantle (mógłbym podlinkować ale nie wiem czy można) bo mieszkasz na wsi i nie mam tu żadnej siłowi a w domu tylko brzuszki, pompki. Powiecie mi czy to dobry pomysł taki zakup?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Zobacz sobie trening domatora
Wszystko przychodzi z czasem, nie słuchaj takich opinii chcesz coś robić, spróbować się w tym to zacznij, ćwicz i wszystko przyjdzie z czasem :)
hantle, drążek można wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Z drążkiem mam taki problem, że nie umiem się podciągnąć na nim :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Nie umiesz tzn? Nie dajesz rady czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
Nie daje rady, potrafię złapać się na nim ale już gorzej z podciągnięciem do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
To też przyjdzie z czasem, gumy możesz kupić, podobno jest łatwiej, ruchy negatywne na początku robić.
Znalazłem na szybko na naszym forum:
https://www.sfd.pl/Co_zrobić_żeby_się_wiecej_podciągać_na_drążku_-t524243.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4277
ok, a co z dietą? Ułożyłem sobie ją bez dokładnych obliczeń bo niektórzy pisali mi, że w moim wieku jest to nie potrzebne ale nie wiem czy taka dieta może być żeby przyniosła jakieś rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
10 wskazówek żywieniowych wystarczy, trzymaj się dodatniego bilansu. Możesz wrzucić tą diete (zrzut z kalkulatora potreningu.pl)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę i rzeźbę

Następny temat

Martwy ciąg z pasem i paskami- czy to ma sens?

WHEY premium