SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boje się iść na siłownie.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 225
Cześć wszystkim, wiem że to brzmi komicznie ale strasznie wstydzę się
iść na siłownie
, mam 19 lat, 178 cm, 77 kg.
Jestem strasznie słaby, nigdy w życiu nic nie ćwiczyłem ani nie uprawiałem sportów i boje się że mnie tam wyśmieją i wszyscy będą się na mnie patrzeć jak na d****a, np. źle coś będę podnosił albo malutko założe na gryf czy coś :(
Na siłowni są jacyś trenerzy którzy mi pomogą ? Bo chciał bym jakieś ćwiczenia na rzeźbę i parę rad.
Znajomi mi mówią żebym od początku brał jakaś tam kreatyne i mete to szybko przypakuje, ale wole się ich nie słuchać i ćwiczyć na razie na sucho.
Pozdrawiam!

//edit

Albo podejdzie do mnie jakiś spakowany koleś że mam sp*****lać bo mu zająłem ławeczke czy coś -.-

Zmieniony przez - Malinczik w dniu 2013-01-22 14:03:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
chlopie kazdy ma prawo zaczac nawet jak nie bedzie mial efektow to i tak go nie wysmieja. U nas chodza dwa takie mega chudzielce co na masie robia 45 minut cardio i nikt sie z nich nie smieje

Zmieniony przez - 745906 w dniu 2013-01-31 20:17:24

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
Nie słuchaj tych znajomych bo są po prostu kretynami, a co do siłowni to na pewno są tam jacyś trenerzy którzy Ci pomogą. Pomyśl sobie co mają myśleć otyli ludzie, którzy są pierwszy raz na siłowni, uwierz nie ma się czego bać

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1408
nie masz co sie obawiac. ja jak chodze do siebie na siłownie w miescie to przychodza tacy co skosy samym gryfem robia (20kg). kazdy zaczynał od niczego;)
to ze jest dobrze zbudowany nie znaczy ze cham bez kultury. moze ci jeszcze doradzic pomóc i w ogole. nie słuchaj sie znajomych maetke to niech oni jedza i sie trują. za kreatyne tez sie narazie nie łap bo na czysto jak bedziesz cwiczyl to beda takie same efekty co po kreatynie. zamiast kupowac suple to zainwestuj w diete. musisz dobrze jesc. dobrze nie znaczy ze duzo. poszukaj w dziale odzywianie jak wyglada jakas dieta. a przyrosty beda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 225
Jeszcze mam pytanie.
Paliłem przez 3 lata po paczke dziennie, może na początek lepiej biegać codziennie aby wyrobić sobie kondycje czy od razu mam iść na siłownie ?

Zmieniony przez - Malinczik w dniu 2013-01-22 14:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
j/w dieta to klucz do sukcesu na razie żadne suplementy nie są Ci potrzebne , Twoi znajomi nie mają pojęcia w takim razie o siłowni , nie słuchaj takich ludzi , nie jesteś strongmanem , tam nikt na nikogo nie patrzy , uwierz mi , jeszcze Ci się to spodoba , siłownia to super miejsce , koks nie oznacza gościu który Cie będzie wyzywał , jakbyś miał z czymś problemy to by Ci jeszcze pomógł . Nawet jak byś był silny to przecież możesz robić serie z małymi obciążeniami . To nic wielkiego więc śmiało idź i się nie bój , nie masz się czego obawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 618
dokładnie, kazdy zaczyna od niczego, sam pamiętam moje 50kg w serii na klate na początku mojej przygody z siłownią. trenerzy w dobrej siłowni zawsze sie znajdą i na pewno pomogą, w koncu od tego są.. a jesli nie trener to na pewno pomoże ktos z silowni.. nie ma sie czego wstydzic, tylko brac sie za siebie jak masz checi i zapał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
i nie patrz na innych .. Ty to Ty więć rób co do Ciebie należy i dąż do celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 618
Malinczik
Jeszcze mam pytanie.
Paliłem przez 3 lata po paczke dziennie, może na początek lepiej biegać codziennie aby wyrobić sobie kondycje czy od razu mam iść na siłownie ?

Zmieniony przez - Malinczik w dniu 2013-01-22 14:26:36


mozesz od razu isc na siłownie, ale zacznij od treningów dla początkujących, tzw trening ogólnorozwojowy, na pewno znajdziesz gdzies na forum przyklady cwiczen jakie musisz robic.. na początku skup sie na technice wykonywanych ruchów i dobieraj lekkie ciezary zeby sie nie spalic, dalej to jak z jazdą na rowerze..:) jak sie spodoba to nie mozesz przetac.. POWODZNIA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Ja ci powiem tak tylko sie wydaje że na siłce sa tacy idioci tak naprawde każdy ci pomoże powie co robisz źle i wgl nie bój sie ja też długo nie chodze bo zaledwie 2 miesiąc też bałem się iść ale jak już poszedłęm podałem rękę wszytkim i pomogli mi chłopaki przypakowani :) powiedzieli założ sobie mały cieżar wyrób technike na początek nie ma czego się wstydzić każdy tak kiedyś zaczynał nikt nie podnosił jak pierwszy raz przyszedł 100kg na klate to tyle odemnie. Powodzonka i miłeego paowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Ja ci powiem tak tylko sie wydaje że na siłce sa tacy idioci tak naprawde każdy ci pomoże powie co robisz źle i wgl nie bój sie ja też długo nie chodze bo zaledwie 2 miesiąc też bałem się iść ale jak już poszedłęm podałem rękę wszytkim i pomogli mi chłopaki przypakowani :) powiedzieli założ sobie mały cieżar wyrób technike na początek nie ma czego się wstydzić każdy tak kiedyś zaczynał nikt nie podnosił jak pierwszy raz przyszedł 100kg na klate to tyle odemnie. Powodzonka i miłeego paowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 225
Bardzo wam dziękuje, pobiegam sobie przez tydzień i lecę na siłownie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAS kulturystyczny

Następny temat

MARBO SPORT - KONKURS

WHEY premium