SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blitzkrieg :konkurs w wyciskaniu sztangi leżąc-Gwid,Kabo,Kerad-do 28 lutego 2015

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20175

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Gwid -wstaw film z 130 kg-jestem ciekaw jak to wyglądało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kerad37
Dzisiaj poszła pizza a co tam robimy masę.


no to pięknie, widzę że robisz redu w podobnym stylu jak ja

Gwid - dawaj filmik, jeśli jest tak jak piszesz że w połowie drogi stanęło to możliwe że zabrakło dynamiki

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid

czekam ciągle na odpowiedź kabo ten to się tam cichaczem zbroi


jak wojna to wojna , trenuję sobie spokojnie okopany i czekam aż się wystrzelacie z amunicji
a że to chyba już nastąpiło to niedługo można się spodziewać zmasowanego ataku z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772




130 kg fail - ale ładny

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
W końcowej części opuszczania jakbys przyhamował,bo widać ,że siła jest.- mogłeś spróbować jeszcze raz-wtedy jest najczęściej mniej zahamowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo9
Gwid

czekam ciągle na odpowiedź kabo ten to się tam cichaczem zbroi


jak wojna to wojna , trenuję sobie spokojnie okopany i czekam aż się wystrzelacie z amunicji
a że to chyba już nastąpiło to niedługo można się spodziewać zmasowanego ataku z mojej strony



kobo pewnie czekasz teraz z 3 dni żeby PB walnąć w poniedziałek na treningu klaty

Masti - przyznam że sam bym się zaskoczył ale próbować trzeba

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no pewnie tak będzie więc wstrzymaj się jeszcze chwilę z otwieraniem szampana
jakbyś te 130 pocisnął to byłoby pozamiatane, a tak czekam na cud i przypływ mocy

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-02-22 10:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Kabo-stosujesz strategię rodem z I wojny swiatowej :)




A kerad i Gwid idą założeniami wojny błyskawicznej(blitz krieg )

A tu znów jest niebezpieczeństwo odcięcia od zaopatrzenia (czyli regeneracji mieśni i nerwów) dlatego proponowałem sprawdzoną w akcji strategie i taktykę.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti
Kabo-stosujesz strategię rodem z I wojny swiatowej :)




ale przynajmniej widzę wszystkie karty na stole i mogę lecieć vabank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ważne żebyś do tematu nie podchodził jak Francuzi

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty- Konkurs Sportowa Sylwetka - kabo9

Następny temat

Przedtreningowka

WHEY premium