SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blitzkrieg :konkurs w wyciskaniu sztangi leżąc-Gwid,Kabo,Kerad-do 28 lutego 2015

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20234

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Plan na jutro:
8.00-wyciskanie według poniższego planu.
40x10
60x10
80x6
100x1
110x1

odpoczynek,5min

115x1
120x1

Po treningu wyjazd z córkami do Gorzowa na bajkę dla dzieci w 3D a po niej będzie czit w McD lub KFC.
Następnie powrót i wgranie filmu z wyciskania oby się udało.
Dzisiaj nie ma filmów z jedzeniem bo za dużo czitów idzie.Przez to wyciskanie trochę sobie pofolgowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
analogicznie ja robiłem tylko nie brałem 115 tylko od razu na 120 ze 100 żeby siły były

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Niestety panowie poległem na 120kg.Filmik dodam później.Mam doła idę odreagować na kebabie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 6201 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311356
Spoko, w koncu raczej sylwetkowo ćwiczysz? No to tragedii nie ma :) Z ilu chciałeś wskoczyć na 120?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Prawdę powiedziawszy to podczas ćwiczeń czasami 100kg stanowiło maksimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 6201 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311356
Nie ma bata, bez "witamin" 20kg w miesiąc nie zrobisz, nawet na Smolovie :) Tak myślę. Zwłaszcza w słusznym wieku po 40 :P :) Do nabrania siły trzeba czasu, i treningu ukierunkowanego właśnie na siłę. 100 na ławie to i tak marzenie wielu ćwiczących rekreacyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Niestety te 120 kg to i tak duży ciężar. Jak widać na filmiku ściąganie łopatek i mostek plus nogi występują tylko na początku a z chwilą podniesienia sztangi wszystko puszczam a nogi lecą do przodu.Siła w miesiąc to ciężka sprawa w 3 miesiące to może by coś drgnęło.Chyba muszę poćwiczyć wyciskanie z martwego punktu bo jak widać na filmie poszłoby gdybym przekroczył ten martwy punkt.




Troszeczkę sobie przez ten konkurs rozregulowałem dietę,trening i morale, jestem rozbity i muszę się pozbierać. Wracam do mojego FBW i lecę dalej.Dodatkowo duże ciężary znowu naruszyły mi bark i ponownie go czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
misiek tutaj widać że wszystko we łbie siedziało, niech eksperci oceniają to co zawiodło.

czy te opaski pomagają na łokcie w sensie czujesz dogrzanie stawu? tak na serio pytam.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
To są opaski uciskowe ze ściągającego materiału z apteki ale rzeczywiście łokcie miałem dogrzane.
Wiem, że to głównie głowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10091 Napisanych postów 30424 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 729009
Kerad-wg mnie za dużo na maxy wchodziłeś zamiast trenować na mniejszych ciezarach typu 2-3 powt.
Nie było też odpuszczenia w cieżarach,tylko cały czas drang
Niewiele brakuje by wycisnac 120 kg.
Na filmie widać,że sie ustawiłeś inaczej a jak chwyciłeś sztange sie przestawiłeś i rozluzniłeś-Troche za asekurancko też było opuszczanie,widac ,że miałeś respetk przed cieżarem-zamało koncentracji i determinacji-nie było widać tego: Wezmę,bo co to dla mnie!

Tak też miał Aksel w pierwszej próbie na 130 kg-potem go zdeterminowaliśmy z Kondziem-i wiedział że musi wziąć.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty- Konkurs Sportowa Sylwetka - kabo9

Następny temat

Przedtreningowka

forma lato