SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2143

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
chce zacząć chodzić na bjj ale waże tylko 55kg/167cm i nie wiem czy to nie za mało? słyszałem ze tam trzeba troche ważyć

Na chvj mi podpis?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
mi chodzi razcej o takie szkolne solówki bez noza, pałki itp.
Takich solówek najczęściej da się uniknąć a jak już do niej dojdzie to 1vs1 chyba bjj daje rade jak walka przeniesie się do parteru to nic innego Ci bardziej nie może pomóc (oprócz kolegów)

Z rodzicami po prostu pogadaj, może spróbuj namówić ich na rozmowę z trenerem żeby wszelkie wątpliwości rozwiał

Co do masy z tego co pamiętam H. Gracie był bardzo słabo zbudowany jak pierwszy raz staną na macie

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nie ma takiego czegoś, że musisz ileś ważyć..by coś ćwiczyć

kategorie wagowe są na zawodach, a do nich trochę Ci brak

BJJ głownie opiera się na "technice" tak więc masa sie mało sprzyda, aczkolwiek będziesz wytrwały w tym, to i masa pójdzie w góre.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Jeśli chcesz się bić na ulicy to mógłbyś troche przybrać ale na zawodach będziesz startował w swojej wadze. Trenując bjj przy takiej masie to i tak lepiej niż nic nie trenować. Bjj zostało stworzone jako SW na ulice by bronić się przed większymi i silniejszymi jeśli załapiesz technike to będziesz miał szanse w walce z cięższymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie,to nie jest za mało.

A to,że ktoś Ci naopowiadał,że "tam trzeba trochę ważyć" pozostawię bez komentarza. Głupot Ci ktoś naopowiadał.

Śmigaj śmiało na bjj i nie przejmuj się głupotami

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Podpisuje sie pod wypowiedziami kolegów i koleżanki.

Nie raz słyszałem "a, wpadłbym, ale jestem za chudy" albo "wpadne jak przymasuję trochę" - nic bardziej błędnego.

Masz ochotę trenować, lubisz to - idz i trenuj i czerp z tego satysfakcję

Pozdro

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-12-25 12:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5103
Śmigaj na trening ;).Sam trenuje mam problem z wagą.Wiadomo z cięższymi początkującymi jest ciężko bo walce wykorzystują swoją masę i siłę,mało techniki.a na pewno znajdziesz kogoś w podobnej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Wagą się nie przejmuj,z własnego doświadczenia wiem że lepiej waży mniej,ja np ważąc 120kg miałem problem znaleźć partnera,a jak już znalazłem to musiałem uważać i niektórych ćwiczeń i tak nie mogłem wykonywać(co prawda waga dawała mi jakieś szanse ale to tak nawiasem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
rodzice nie pozwaljaą mi isc :( mówią mi ze tam są dsuzenia i nie będe nikogo dusił

jak ich przekonac?

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Powiedz, że to bardzo podobne do judo oraz, że "duszenia" nie oznaczają pozbawiania kogoś życia, tylko to sportowe wykonanie tzw techniki kończącej, która pozwala na poddanie przeciwnika. Wtedy "duszony" kolega klepie w matę i dziękujemy sobie za sparing. Bjj jest zdrową rywalizacją. ...tyle ode mnie.

Pozdro i życzę powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
J/w i możesz dodać jeszcze że lepsze to niż szlajanie się po mieście z jakimiś cfaniakami,poza tym naprawdę warto choć by i ze względów na samoobronę,pokaż rodzicom filmy na you tube i opisy Bjj może to ich przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Bjj zostało stworzone jako SW na ulice by bronić się przed większymi i silniejszymi
a świstak dalej siedzi i siedzi... i dalej zawija
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak i w co..?

Następny temat

Nie wchodz do spama bo Lady M przy**bie Ci z kolana %-)***SPAM UDERZANE***

WHEY premium