SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps - przyrost

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
temat rzeka, mozna gadac i sie madrzyc wiadomo ze na kazdego dziala co innego wiec tak naprawde: nie sprawdzisz - nie dowiesz sie...chodzilo mi o pewne zasady poprostu, ale jak wiadomo one sa po to zeby je lamac ;) pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
Oczywiście że tak. Po pewnym czasie, każdy sam się przekona jaki trening jest dla niego najlepszy. Wiele porad które ja sam usłyszałem, okazały się do dupy. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
Dzięki chłopaki. Ułoże cos i wkleje tu (jakis trening caly). Mam nadzieje ze ocenicie i oczywiscie poprawicie.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
Trening 7 tygodni systemem dzień1.dzień2.wolne.dzień3.wolne.dzień1.dzień2
Cel- Masa, maksymalna rozbudowa umiesnienia
Do dyspozycji mam gryf prosty 150cm i hantle (1x10kg)
brzuch A6W-czyli codziennie cwiczony dlatego go nie dodaje

dzień1
Klatka
-wyciskanie na płaskiej 15-12-10
-wysiskanie na skosnej glowa do gory (co tydzien nowy kąt) 12-10-8
-rozpietki 15-12-10
-wyciskanie na plaskiej waskim uchwytem 12-10-8
Barki
-wyciskanie sztangi sprzed glowy 15-12-10
-unoszenie sztangielek bokiem 15-12-10
-unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 15-12-10
-podciaganie sztangi wzdłuż tułowia 12-10-8

dzień2
Plecy
-podciaganie sztangi w opadzie 15-12-10
-przenoszenie sztangi w lezeniu 12-10-8
-dzieńdobry 15-12-10
-szrugsy 15-12-10
Nogi
-przysiad ze sztanga 15-12-10
-prostowanie nog 15-12-10
-spiecia na palce 15-12-10

dzień3
Biceps
-uginanie ramion stojąc sztanga 12-10-8
-uginanie ramion sztangielka lokiec oparty o kolano 10-8-6
Triceps
-waskie wyciskanie sztangi 15-12-10
-francsukie wyciskanie zza glowy 10-8-6
Przedramie
-uginanie nadgarstkow podchwytem 12-10-8
-uginanie nadgarstkow nadchwytem 12-10-8

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
120 sekund przerwy, potem 90. A może zamiast mu pisać treningi powiedzieć żeby na początku zmienił czas przerwy między seriami? Jakoś nikt na to nie wpadł a ma to kluczowe znaczenie. Skróć sobie ze 120 na 90, a w drugim ćwiczeniu z 90 na 60. Poćwicz tak trochę, dopiero potem bierz się za zmianę planu treningowego.

Pozdrawiam
NAgara

Pozdrawiam
Nagara

Gdy ciało cierpi, dusza kwitnie...

http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=97779 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
Plan i tak zmienie dopiero po skończeniu pierwszego cyklu, pytanie moje jest czy ten wyżej sie nadaje.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1576
ja bym dodal jeszcze po jednym dniu wolnym - przed dniem3 i po.
po to zeby biceps zdazyl sie zregenerowac. regeneracja to tez wazna rzecz, z reszta sam najlepiej wyczujesz czy bedziesz musial dodawac dni wolne czy nie.
sprobuj moze superserii na trica i bica, ale nie wiem jaki masz staz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9118
_nagara_czytaj uważnie posty, tak się składa że wpadłem na to żeby zmienił długość przerwy aczkolwiek ja uważam żeby je nieco wydłużył (przynajmniej na ćwiczeniach wielostawowych) niż skrócił (piszesz że do 60 sek? a czemu nie od razu do 30 lub 15? nagara on chce robić masę nie rzeźbę).

Frisco. Nie podoba mi się to że robisz 12 serii na barki. Barki są dość małymi mięśniami w dodatku biorą udział niemal w każdym ćwiczeniu które robisz rękami a ty robisz na nie tyle serii co na klatę czy biceps i o 3 więcej niż na nogi!! Zdecydowanie wyrzuć podciąganie sztangi wzdłuż tułowia szczególnie że jest to bardziej na kaptury niż na barki, a rozumiem że kaptury robisz razem z plecami (szrugsy).
Ponadto dzień wolny widziałbym bardziej między dniem 1 i 2 niż między 2 a 3. Czyli dzień1, wolne, dzień2, dzień3, wolne, dzień1 itd. Zrobiłbym tak ponieważ w dniu 1 bardzo obciążasz barki i przydałoby się 48 godz. odpoczynku gdyż robiąc plecy też zdrowo męczysz bary i po 24 godz. przerwy mogą się nie zregenerować.
Na koniec muszę stwierdzić że spotkałem już, chociaż b. rzadko, ludzi ćwiczących absurdalnymi metodami (np. klatka 4 razy w tygodniu), tyle że jeszcze większym absurdem było to że na nich te treningi działały!!
Tak więc jeżeli, jak napisałeś w pierwszym poście, wszystko ci rośnie z wyjątkiem bicepsa, to może powinieneś ćwiczyć tak dalej i nie słuchać nikogo (łącznie ze mną) szczególnie że dość sensownie skorygowałeś ćwiczenia na biceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
Chodzi o to, że do końca cyklu został mi tydzień i postanowiłem ułożyć nowy, z tymi barkami to racja, nie wiem czy wytrzymają tyle, a co do nóg to podchodze ostrożnie i powoli z powodu kolan. Może zrobie następujący trening dzień1 wolne dzień2 wolne dzień3 wolne tym sposobem po kazdym dniu bedzie regenaracja, tylko nie wiem, bo kazda partie cwiczyl bym raz w tygodniu, co pięć dni. Spróbuje ten trening wyrzuce ost cwiczenie na barki i zobaczę jak to będzie.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1576
wg mnie

dzień1
Klatka
-wyciskanie na płaskiej 15-12-10
-wysiskanie na skosnej glowa do gory (co tydzien nowy kąt) 12-10-8
-rozpietki 15-12-10
-wyciskanie na plaskiej waskim uchwytem 12-10-8 TO JEST CWICZENIE BARDZIEJ NA TRICA NIZ NA KLATE. WYWAL JE I DODAJ WSZEDZIE PO JEDNEJ SERII
Barki
-wyciskanie sztangi sprzed glowy 15-13-12
-unoszenie sztangielek bokiem 15-13-12
-unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 15-13-12

dzień2
Plecy
- DRAZEK W WASKIM PODCHWYCIE ALBO SCIAGANIE WYCIAGU GORNEGO SZEROKO DO KLATKI (POSZERZYSZ TROCHE OBRECZ BARKOWA W SENSIE KOSTNYM) ALBO JEDNO I DRUGIE
-podciaganie sztangi w opadzie 15-12-10
-szrugsy 15-12-10
Nogi
-przysiad ze sztanga 15-12-10
-prostowanie nog 15-12-10
-spiecia na palce 15-12-10
**-dzieńdobry 15-12-10 (CWICZENIE PROSTOWNIKOW PRZED NOGAMI TO ZLY POMYSL)

dzień3
Biceps
-uginanie ramion stojąc sztanga 12-10-8
-uginanie ramion sztangielka lokiec oparty o kolano 10-8-6
Triceps
- FRANCUSKIE LEZAC 12-10-8
- waskie wyciskanie sztangi 15-12-10
Przedramie
-uginanie nadgarstkow podchwytem 12-10-8
-uginanie nadgarstkow nadchwytem 12-10-8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozwinąć skośne brzucha??

Następny temat

W kiepską pogodę - dostosuj trening do zimy !

WHEY premium