SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jesli bierzesz znacznie mniejsze ciezary na biceps po sesji plecow to znaczy, ze nie potrafisz cwiczyc plecow - naucz sie odpowiedniej techniki cwiczen bo plecy mozna wyizolowac ...

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
idzie wyeliminować prace bicepsa przy ćwiczeniu pleców to prawda ale to trwa długo . W rok nie wyeliminujesz tego, do tego potrzeba lat . Staraj sie jednak dążyć do tego
Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Korwa king_odin jak masz pisać bzdety wprowadzające kogoś w błąd to nie pisz wogóle.

Jest to normalne, że masz zmęczoy biceps ponieważ pracuje on mocno przy plecach. Tak jak ktoś napisał wyżej można wyeliminować pracę bicepsa przy plecach ale nie jest to takie proste i przychodzi ze stażem treningowym. Jeżeli biceps będziesz bardzo męczył przy plecach możesz zmienić podział grup mięsniowych na klata+bic plecy+tric nogi+barki. Wtedy musisz pamiętać, żeby w środę na triceps robić tylko ok 6-7 serii, żeby zdązył się zregenerować do piątku, gdyż pracuje on też np. przy róznego rodzaju wyciskaniach na barki. Jak sam widzisz różne warianty, trzeba tylko dobrać najlepsze dla siebie i ćwiczyć z głową.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Arni bodajże dochodził do wyeliminowania bicepsa przy plecach kilka dobrych lat

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Dokładnie garcia. Sam mam ten problem bo strasznie mi bicek puchnie po plerach a żeby było śmieszniej to jeszcze bicepsy to moja pięta achillesowa :/ Myśle właśnie, nad zmianą podziału na klata + bic itd, ale wrócę do tego tematu za jakiś czas po śkończeniu obecnego planu i regeneracji.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
w praktyce wyglada to tak ze wystarczy opanowac napinanie miesnia - jesli jestes w stanie napiac najszerszy grzbietu w kazdej chwili, niezaleznie od ulozenia ciala itd to bedziesz go bez problemu izolowal podczas treningu ...

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
W teorii jest wszystko proste

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a kit z teorią liczy sie praktyka . W teori wszystko pieknie, gładko pisze ale trudno jest to tak wykonać jak sie zamierza.

Nikiedy lepiej odstąpić od teori

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-13 23:23:31

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
napisalem przeciez wyraznie "w praktyce"

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Wuder cwicze takim polaczeniem gdzies 3tydz i jestem zadowolony. Polecam

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla poczatkujacego

Następny temat

plan na mase d oceny

WHEY premium