SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, nabiał, woda podskórna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
trzeba takze dodac ze nie na kazdego to tak dziala :D
ja spozywam mleko sery itp a mam dobra waskularyzacje mozna powiedziec ze prawie bardzo dobra a wcale nie mam niskiego bf :P
tak samo jestem dobrze pociety i nie mam zamiaru rezygnowac z produktow mlecznych :) dodam ze robie redukcje wlasnie . Ciekawi mnie co by sie stalo jak bym odstawil produkty mleczne , musze kiedys sprobowac pzdr :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
A na masie jesteś?

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kleju45 ale też nie ma co popadać w paranoje. Troche co niektórzy przechodzą ze skrajności w skrajności, bo to że coś nie jest gorące nie oznacza że musi być lodowate. 1 czy 2 kostki dziennie nie wpłyną na utrate użylenia itp. nie przesadzajmy. A nawet jakby tak było po co tobie super waskularyzacje przed snem ? .

Przedewszystkim liczy się bilans kaloryczny i od tego głównie zalezy czy nas podlewa czy nie.

Kaszlu napewno nie powoduje laktoza a tymbardziej flegmy.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Ból kolan po twarogu był na tyle duży, że uniemożliwiał czasem chodzenie po schodach....
Każdy jest inny, na każdego może mieć inny wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
Dobre pierwszy raz slysze ze po twarogo bola kolana haha:)i po schodach nie mozna zejsc a to mnie zaskoczylo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
A mnie od chleba zalewa w łokciach .

... bez komentarza




"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Widze że nie ma co tu gadać Zaraz pojazd od pryszczatych siedemnastolatków \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Dzięki za niektóre odp.

Wracam do tematu wody podskórnej,
czyli większym złem jeśli chodzi o wodę podskórną są węgle proste niż w/w twaróg?

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
może nie odpowiem ci na pytanie, ale w dzisiejszych czasach, gdzie nauka bujnie się rozwija tak na prawdę we wszystkim znajdzie sie coś niezdrowego, w mięsie ci naukowiec jakiś związek znajdzie, w serze, w mleku, we wszystkim, a gdybyśmy o tych ******łach niewiedzieli ,co to by była za różnica? Takie problemy, czy one mają odzwierciedlenie w życiu, powiedzcie? Przecież tak na prawdę to to na człowieka nie ma większego wpływu, nabiał ma inne potrzebne, zdrowe składniki i tak pieprzyć możemy bez końca.


edit- fajnie ,o p.i.e.r.d.o.ł.a.c.h zrobiło cenzure *** a pieprzyć nie

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-01-25 14:36:17

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
el nino w zasadzie każde węglowodany oprócz warzyw będą działały bardziej podlewająco od twarogu.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzenie

Następny temat

Składniki do diety redukcyjnej jakie ?

WHEY premium