SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda podskorna....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 685
Witam, odkad zaczolem chodzic na silownie to bedzie 7 miesiecy mam bardzo nurtujacy mnie problem.
chodzi o to ze jednego dnia mam twarz jak baniak a nastepnego zaczyna schodzic, gdy juz twarz sie unormuje to wszytsko zaczyna sie od nowa...
Nigdy tak nie mialem, z postow podwieszonych wyczytalem ze moze to byc spowodowane retencja wody w organizmie.
Probowalm herbaty z pokrzywy, cynku i nic.
Prawdopodobnie to skutki zlej diety bo odkad zaczolem wiecej jesc(masa) to sie wszytsko zaczelo.
Nie jem Fast-foodow, przetworzonej zywnosci, nie uzywam przypraw ani soli, po 18 godzienie nie jem weglowodanow.
Z suplementow biore WPC Ostrowie oraz monohydrat olimpu 2 tydzien na cyklu.
Nie mam juz sily do tego, to moja najwieksza zmora
Prosze o każdą pomoc...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Nie wiem co jest w tych kaszkach mleczny start, ale jak zobaczylem na opakowanie i rozne smaki to podejrzewam ze jest tam duzo cukru. Takie kaszki lepiej zamien na platki pelnoziarniste, nawet taniej wyjdzie 2-4zl zl za 400g pelnoziarnistych platkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 527
podłanczam sie do tematu... mam podobny problem z tym że ja strasznie puchne jedząc weglowodany złożone (ryż brązowy , makaron razowy i ciemne pieczywo). Najbardziej zalewa mnie przez pieczywo razowe.
jedząc ryż biały, normalny makaron, pieczywo zwykłe wysusza mnie strasznie i nie umie nabrać masy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
retencja może być spowodowana mono, jednak jeżeli to trwa dłużej nie pozostaje nic innego jak monitorować dietę i próbować eliminować produkty od których tak się dzieje(prawdopodobne - nabiał, źródła węglowodanów), warto też zbadać hormony - kortyzol, estradiol, prolaktyna.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3733
moim zdaniem od hormonów moze tak byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6349
Należałoby tez ograniczyć spożywanie soli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
sól zazwyczaj nie ma nic do rzeczy u osób aktywnych fizycznie stosujących dietę, chyba że ktoś wali ją garściami.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-08-05 11:19:31

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 685
kurcze no nie wiem juz ;/ Wyczytalem ze moze to byc tez od cisnienia i temperatury, bo teraz goroaco jest, kiedys pomagalo bieganie, natychmiast wszytsko schodzilo, ale od jakiegos czasu nawet juz to nie pomaga ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 685
Ostatnia szansa to chyba jakis mocny diuretyk na recepte, ale cwiczac na silowni nie bardzo mi sie to widzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Spróbuj pić pokrzywę,można ją kupić w aptece za grosze. To świetny diuretyk,który ściąga wodę z organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 685
pilem i nic ale moze za malo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1748
W moim przypadku morda puchnie przez węgle, nie raz miałem dnie bez i na następny dzień było znacznie lepiej. No szkoda tylko, że mimo to węgle jeść "trza". ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka proteinowa po treningu ?

Następny temat

produkty dla diety redukcyjnej

WHEY premium