SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białka z sfd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
najlepiej zmiksowac platki owsiane i wpc econo. A jak nie potrzebujesz wegli to samo bialko... zawsze masz jakis wybor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
lub activator z dosypką econo - czeko + czeko jest smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Białko jak wiesz buduje mięśnie, braki uzupełniam odżywką więc jeśli mięsień rośnie a trening mam profesjonalny oraz dietę to znaczy, że białko które spożywałem było pełno wartościowe. Już robiłem testy paru firm więc widzę po jakim białku dobrze rośnie mięsień. Miej też na uwadze, że chodzi mi o jakościowy mięsień nie mylić z tłuszczem.

Zmieniony przez - Arm_of_God w dniu 2011-09-06 21:49:09

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
jedyne co mozesz stwierdzic po taki.. testowaniu.. to to czy sklad sie zgadza z opakowaniem .. bo wiesz... bialko to bialko... jak nie walkowane to organizm i tak wykorzysta go tak samo..

najzdrowiej jednak z samej diety dostarczac... ale nie zawsze sie da/chce .. hehe :)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Białko jak wiesz buduje mięśnie, braki uzupełniam odżywką więc jeśli mięsień rośnie a trening mam profesjonalny oraz dietę to znaczy, że białko które spożywałem było pełno wartościowe. Już robiłem testy paru firm więc widzę po jakim białku dobrze rośnie mięsień. Miej też na uwadze, że chodzi mi o jakościowy mięsień nie mylić z tłuszczem. - Ty się dobrze zastanów człowieku

Równie dobrze mógłbyś zrobić test piersi z kurczaka dostępnych na runku albo serków grani...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
faftaq oczywiście, że również dobrze można zrobić test na innych produktach w tym spożywczych. Ja akurat podbijałem białko odżywkami kiedyś więc różnice było widać między spożyciem białka np. z kurczaka itp. a odżywkami z firm testowanych przezemnie. Oczywiście mam na myśli tą samo ilość białka spożytą z kurczaka itp. a odżywką.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
chyba nie zakumales ironiiiiiiii


... dobra.. powodzenia :D

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wbrew pozorom skupiając się jedynie na aminogramie samego białka - o ile mówimy o białka uznawanych za pełnowartościowe - w warunkach domowych nie jesteśmy w stanie oszacować wpływu spożywania takiej czy innej opcji białkowej na tempo przyrostu tkanki mięsniowej.

Wzięcie pod uwagę wszystkich możliwych czynników, takich jak choćby poziom hormonów który zmieniać się może choćby ze względu na ekspozycję na działanie promieni słonecznych, adaptację do bodźców treningowych, stres i sytuacje życiowe i wiele wiele innych parametrów - już drastycznie utrudnia wyciąganie wniosków. Zawsze z dużym sceptycyzmem podchodzę do relacji wg których na odżywce białkowej firmy X udało się zbudować 3 a na odżywce firmy 5kg masy. Raz, że zbudowanie 1kg czystej masy mięsniowej to kilka tygodni cięzkej pracy, dwa - że wpływ spożycia odżywki białkowj - choby była najlpesza - na tempo przyrostu masy mięsniowej jest w porównaniu z resztą produktów żywnościowych - marginalny, trzy - różnice pomiędzy tymi odżywkami stanowią margine marginesu. Pewnie, że każdy chce brac najlepsze produkty możliwie najtańszym kosztem. Poza oceną smaku, rozpuszczalności, komfortu trawienia - trudno jednak coś jeszcze "zaobserwować", nawet w warunkach laboratoryjnych, a co dopiero - domowych.

testuj w jaki sposób chcesz i wyciagaj wnioski, przy publicznej konfrontacji licz się jednak z powątpiewaniem i krytyką nie idei - bo ta jest OK, ale przuykłądanej do niej miary. Dlaczego ? - wyjaśniłem powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
przy takim zalozeniu.. zbadajmy jakosc kuraka z 1 i 2 fermy.. a bo ten ma lepszy aminogram... etc ... a na bank by byly rozne

dlatego proponuje jakis pkt odniesienia.. dla mnie zwierzece bialko jest pelnowartosciowe.. :D . i o ile producent nie wali walkow..to nie jestesmy w stanie stwierdzic ktora odzywka nas..lepiej zbuduje..

inna kwestia to .. zeby ocenic wzglednie obiektywnie to co.. kilka miesiecy sam proch ?? te same warunki/srodowisko/treningi etc.. za duzo czynnikow zeby je odizolowac i nie mialy wplywu :D... nawet glupie przeziebienie rozlozy trening :D a na bank nie bedzie w 100% wykonany :D

i tak w kolko i tak w kolko ;D



swiat i tak jest zakrecony.. nie ma co doszukiwac sie na sile jescze wiekszych paranoii ... w koncu i tak nie ma lekko hehehe :D..

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
faftaq i maniak7000 ja się z wami w pełni zgadzam.Po prostu dużo lat już ćwiczę licząc od kiedy zacząłem to już 13 lat, miałem kilka dużych przerw spowodowanych kontuzjami i innymi problemami i dlatego zawsze miałem możliwość odbudowania strat w tym przetestowania różnych źródeł białka na tempo przyrostu mięśni.

Tradycyjne jedzenie ma rożnego rodzaju białko, raz może to być w pełni wartościowe a raz nie, wiadomo jak z jedzeniem jest.

Ale biorąc pod uwagę, że braki uzupełnia się białkiem w postaci odżywek to firmy produkujące je powinny sprzedawać pełnowartościowy produkt co za tym idzie przyrosty powinny być szybsze oraz stabilniejsze.

I niestety dla porównania od ok. 2 miesięcy uzupełniam braki firmą z sfd i pomimo, że przyrosty powinny być szybkie biorąc pod uwagę staż oraz doświadczenie zdobyte latami muszę stwierdzić, że 2 odżywki które przez te 2 miesiące testowałem dały średni efekt. Mowa o uzupełnianiu braków białkiem oraz węglami.

Ale liczę na to, że nowości białek które wyszły będą bardziej wartościowe, dlatego zdam relacje czy była szybsza regeneracja, lepsze nabicie mięśnia itp.

Dla chętnych mogę zdać relacje z odżywek firm Trec, Hi-tec, Universal oraz German & American Tech.

Pozdrawiam



Zmieniony przez - Arm_of_God w dniu 2011-09-07 21:04:23

Z każdym Dniem bliżej Celu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie - prosze o pomoc

Następny temat

Suplementy a wątroba? :o

WHEY premium