SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beznadziejna sprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
A tak w ogóle co jest złego w tej diecie? Przecież brak jest tam słodyczy (to chyba dobrze), w serze żółtym zawarte jest przecież białko, tam samo w wędlinach czy kiełbasie. Płatki z mlekiem również w moim przekonaniu nie są złe, jak i owoce w odpowiednich ilościach oczywiście typu maliny, śliwki. To może nie wykreślać nic z mojego jadłospisu, ale go urozmaicić dodając jakieś nowe produkty? Co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
już chyba nic innego jak ***nąć sie pożądnie w łeb

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
jeśli usatysfakcjonuje Cię świadomość, że są wykształcone-choć niewidoczne przez warstwę tłuszczu-to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
http://img529.imageshack.us/i/planhc.jpg/

A swoją drogą sfd mogłoby poprawić swoje oferty reklamowe, bo stwierdzenie 0 tłuszczu to po prostu kłamstwo. Tak samo można by sprawdzać oferty reklamowe innych firm, bo l-karnityna to nic innego jak placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Dlatego zapytałem czy są jakieś zamienniki produktów typu kurczak, itp., które są dobre na redukcji, a które mógłbym wprowadzić do swojej diety i odpowiadałyby mi pod względem smaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
nie pomoże się komuś kto tej pomocy nie chce!!!!! strata chłopaków czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Przecież poprosiłem o podanie zamienników produktu typu kurczak, tuńczyk, itp. ? Na pewno istnieją takie, więc proszę o ich podanie. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Zresztą moim zdaniem jedzenie, które jem jest normalne, bo przecież wszędzie można je kupić. Ser, szynka, kiełbasa, to przecież jest dla ludzi. :) Tak samo zupy czy kotlety. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Chłopie, ale Ty w ogóle nie słuchasz. Przeczytaj podstawy układania diety, 10 wskazówek żywieniowych i na tym bazuj. Jeśli dalej będziesz twierdził, że szynka, w której 50% to woda z solą jest dobrym produktem to nigdzie nie zajdziesz.

Poza tym używaj opcji 'edytuj', bo piszesz post pod postem.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Nie rozumiem jak można mieć takie podejście. Albo rezygnujesz z pewnych produktów i chudniesz albo nie- to przecież proste. ja od zawsze uwielbiałam żurek z białą kiełbasą ale kiedy chciałam schudnąć zrezygnowałam z niego. Coś za coś. Jak to się mówi- życie to sztuka wyboru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do spr.

Następny temat

jaki trening?

WHEY premium