SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beznadziejna sprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Witam

Jestem Marek. Mam 18 lat, 172 cm, 70 kg. Najczęściej na śniadanie jem kanapki z serem/ szynką/ kiełbasą / płatki z mlekiem. Obiad to zupa: ogórkowa, pomidorowa, rosół, itp. Drugie danie to kotlet schabowy. Zostaje kolacja, to najczęściej kanapki z serem albo szynką. Ostatni posiłek jem 2 h przed snem. Oczywiście spożywam również owoce. Jak widać BMI mam prawidłowe. Codziennie biegam 45 min i robię 100 brzuszków. Jednak mój brzuch wygląda beznadziejnie. Dodam, że około 3 miesiące temu robiłem 6 Weidera.
Poniżej zamieszczam zdjęcia:

http://img812.imageshack.us/i/dscn6221.jpg/
http://img530.imageshack.us/i/dscn6219f.jpg/
http://img695.imageshack.us/i/dscn6218n.jpg/
http://img33.imageshack.us/i/dscn6220u.jpg/
http://img299.imageshack.us/i/dscn6222j.jpg/

Jestem aktywny fizycznie, mam dobrą kondycję, nic mnie nie boli. Jak sobie z tym poradzić? :( Nadal kontynuować robienie brzuszków? Dodam, że nie mam dostępu do siłowni, zależy mi tylko na tym, aby ten brzuch wyglądał przyzwoicie. Pewnie to wina mojej budowy ciała :( Bardzo bym prosił o pomoc. Zastosować jakiś spalacz tłuszczu czy też nie? Dodam, że brzuch zawsze tak lekko wystawał odkąd pamiętam. Jestem tym po prostu załamany, bo to oznacza, że ćwiczenia, które wykonuję idą na marne. Stąd moja prośba o radę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
zapisz sie na siłownie , 6 weidera to raczej słaby trening na brzuch , pozatym możesz mieć ogromne mięsnie a będą przysłoniete tłuszczem

ja bym zrobił tak , dieta na 0 i trening masowy ew. jakieś aeroby dać po siłce , jesteś początkujący więc jest mozliwe jednoczesne łapanie masy i palenie tłuszczu.

aha i dieta przedewszystkim poczytaj sie powinno prawidłowo odrzywiać

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Tyle, że taką dietę na 0 wydaje mi się, że prowadzę. Odżywiam się w ten sposób, który opisałem cały czas. Na siłownię od jakiegoś czasu chodzę, ale 2 razy w tygodniu. Nie wymieniałem jej, bo jest to trening na maszynach i taki bardziej siłowy. Co do prawidłowego odżywiania - nie jem żadnych słodyczy, nic słodkiego, żadnego jedzenia z MC czy KFC. Z owoców jem: kiwi, banany, śliwki, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716


dobra.Proponuje posty podwieszone bo chyba jednak nie porozmawiamy

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
To pisałem. Siłownia 2 razy w tygodniu, po niej jakieś areoby np. bieganie 45 min i do tego mam ułożyć jakąś dietę, tak?

Ja myślałem, że mój dotychczasowy sposób odżywniania jest ok. Poza tym problem polega na tym, że nie lubię kurczaków, tuńczyka, szpinaku, a lubię:

- szynkę
- żółty ser
- kiełbasę
- zupę ogórkową, pomidorową, rosół, grzybową, krupnik
- kotlet schabowy
-makrelę wędzoną

Czy z tego w takim razie mam ułożyć dietę? (akurat te rzeczy właśnie jem na co dzień).

Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
rzeczywiście beznadziejna sprawa

ciężko zrobić redukcje na tych produktach co napisałeś , każdy produkt zawiera duże ilości niezdrowych tłuszczy ( nasyconych )
może z wyjątkiem makreli która i tak jest nie zdrowa bo wędzona

lubisz makrele a nie lubisz innych ryb świeżych ? Ser biały/wiejski tez nie ?Wołowina też nie ?Kurczak pod żadną postacią ?

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-21 23:30:48

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
No właśnie. :) Więc zastanawiam się jak to rozsądnie ułożyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
no kurva jeszcze nie słyszałem o redukcji na kiełbasie i krupniku

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Niestety żadnych innych ryb nie lubię. Ser białego nie lubię, a tym bardziej wiejskiego. Kurczak również mi nie smakuje. Dodam, że próbowałem tych produktów, nie są to więc puste słowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Zazwyczaj jest tak, że:

śniadanie 10:00

3 kromki kanapek z serem

Obiad: 14:00 Zupa ogórkowa

17:00 jakiś owoc typu banan albo śliwki

20:00 Kolacja 3 kromki kanapek z szynką/ kiełbasą krakowską

22:00 spać

Czasem te godziny się zmieniają ale układ pozostaje zachowany.

Zmienia się tylko rodzaj posiłków, czyli:

śniadanie 10:00

3 kromki kanapek z szynką

obiad: 14:00

Rosół

Drugie danie: kotlet schabowy

17:00 Jakieś owoce

20:00

Kolacja - 3 kromki kanapek z żółtym serem

Czasem bywa też tak, że zjem na śniadanie płatki z mlekiem.

To w zasadzie tyle. Zmienia się również zupa: ogórkowa, barszcz, pomidorowa, krupnik, rosół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
spoko redukuj na tym , efekty będą jak na załączonym obrazku

nie ma sie co dziwić że ci brzuch wystaje



Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-21 23:41:03

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do spr.

Następny temat

jaki trening?

WHEY premium