SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beznadziejna sprawa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Właściwie od zawsze się tak odżywiałem. Po prostu pewnych rzeczy nie zjem, a przecież zmuszanie się na siłę nie ma sensu. Jak to mówią "z niewolnika nie ma pracownika", prawda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Jednak chodzi o o to, że z kondycją nie mam żadnych problemów i jestem aktywny fizycznie, a chciałbym tylko poprawić brzuch. W takim razie jak zmodyfikować tę dietę, aby była dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Napisałeś, że nie będziesz się do niczego zmuszać, więc po co pytasz kolejny raz? Nie zrobisz formy na kiełbasie, szynce, żółtym serze i schabowym. Jeśli zdecydujesz się zmienić nawyki żywieniowe i przede wszystkim spektrum produktow, które spożywasz to można porozmawiać inaczej.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
nie ma zmian bez zmian!!!... robienie ciągle tego samego i spodziewanie się innych efektów to definicja głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
A jeżeli wcześniej nie ćwiczyłem mięśni brzucha, a teraz zacząłem, to może się coś polepszyć przy obecnej diecie? W końcu chyba lepiej ćwiczyć niż nie ćwiczyć w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
A skoro te produkty mi nie smakują, to czy moglibyście polecić mi jakieś zamienniki? :) Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście mogli polecić jakieś inne produkty, które mogłyby zastąpić kurczaka, tuńczyka, itp, a które by mi smakowały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...przy obecnej diecie choćbyś biegał na rękach, nie schudniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
To może chociaż wykształcę mięśnie brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
tak , tylko że zamiast kaloryfera będziesz miał bojler

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do spr.

Następny temat

jaki trening?

WHEY premium