SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zapłaciłem za beznadziejną dietę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3333
Proszę o ocenę diety.

Wszystko widać na załączonym obrazku.


Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak kupiłeś plan na potreningu.pl to omawiaj go z dietetykiem z tego portalu, zapewne wyjaśni Ci czemu tak a nie inaczej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3333
A czemu to nie mogę spytać innych forumowiczów co o tym sądzą? A ty co o tym sądzisz? Dodam, że od 10 dni kiedy stosuję się do wspomnianej diety schudłem jakieś pół kilo.... a to dieta na masę.

To znaczy, że nie mam prawa krytykować? Niech inni zobaczą co za około 70 zł otrzymują...

Zmieniony przez - chudszy w dniu 2015-01-28 15:59:26

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwala mnie ta dokładnośc np. 12g :D Ale nic złego w tym nie ma ;)


Ten kalkulator pokazuje makro dla osoby nietrenującej. Zależenie od uprawianego sportu i celu aktywnosci fizycznej zapotrzebowanie na poszczególne makroskładniki się zmienia.

Makroskłądniki są ok, jednak ja dałbym nieco nizej tłuszcze. Ale to obgadaj z trenerem.


Jeżeli chudniesz to przekaz to trenerowi. Wręcz niemożliwe jest ustalenie od razu prawidłowych proporcji makro i kcal.

Powiedz jaka jest sytuacja i jestem pewien ze wszystko zostanie wyjasnione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3333
Kalkulator z waszej strony ustawiłem NIE dla osoby NIETRENUJĄCEJ tylko dla tej która ćwiczy tyle ile ja ćwiczę. Nie chodzi mi o dokładność co do grama, ogólnie zawiodłem się na tej "diecie". Reklamowali się jako "indywidualna dieta" a za 70 zł dostaje się dostęp na miesiąc do bazy treningów i diet....

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
chudszy
A czemu to nie mogę spytać innych forumowiczów co o tym sądzą? A ty co o tym sądzisz? Dodam, że od 10 dni kiedy stosuję się do wspomnianej diety schudłem jakieś pół kilo.... a to dieta na masę.

To znaczy, że nie mam prawa krytykować? Niech inni zobaczą co za około 70 zł otrzymują...

Zmieniony przez - chudszy w dniu 2015-01-28 15:59:26



Ja sądzę, że osoba prowadząca najlepiej wie co miała na myśli, bo najwięcej wie o danym przypadku. Coś co z pozoru może wydawać się dziwne może mieć głębsze zamiary.

Jak i zawsze znajdą się krzykacze(nie koniecznie tu mówię o Tobie), którzy nigdy nie będą zadowoleni, prosty przykład z mojej praktyki z końca zeszłego roku- facet zszedł z ponad 100kg do 70 z groszem, w pasie kilkadziesiąt cm mniej i był tylko w miarę zadowolony, bo mu siła w przysiadzie i martwym poszła, a na klatkę słabo.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-28 16:07:51

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3333
Napisałem do dietetyka i zobaczymy co zmieni mi w diecie.

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Męcząca dieta.

Następny temat

Final DIETA na pierwszy cykl kreatyny!! Cel - wykorzystanie 100 procent potencjału!

WHEY premium